Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Zobrazené výsledky: 1 až 15 z 15

Téma: HTC Touch HD - problém - nízká hlasitost telefonního hovoru

Občasný diskutér
    Registrace
    Feb 2004

Trochu mne překvapila nízká hlasitost sluchátka při telefonování. I když je automat vypnutý a hlasitot (volume +) naplno, hovor je docela potichu. Přitom zvonění, nebo přehrávání MP3 jde hóóódně nahlas. Nevíte někdo, jestli není někde ještě hlasitost jen pro Phone aplikaci (asi v registrech)?
    Odpovídat lze po přihlášení

Nováček
    Registrace
    Nov 2008

Citace Původně odesláno od Sajbrt
    Trochu mne překvapila nízká hlasitost sluchátka při telefonování. I když je automat vypnutý a hlasitot (volume +) naplno, hovor je docela potichu. Přitom zvonění, nebo přehrávání MP3 jde hóóódně nahlas. Nevíte někdo, jestli není někde ještě hlasitost jen pro Phone aplikaci (asi v registrech)?
    Mně to nepřipadá zase tak potichu.. kde se dá nastavit hlasitost aby byla automaticky?

Starousedlík SMob
    Registrace
    Mar 2005

HTC s tímhle obecně má problémy, na to zabírá AudioParam script, resp. soubor hodnot, který upravuje zvuk na daném zařízení. Mám pro Touch Pro a soubor pro něj, nevím jestli by to spíš neuškodilo, tak zkuste chvilku počkat na modifikaci přesně pro Touch HD.

Ale žádný strach, není to neřešitelný problém - třeba mě s Touch Pro nešlo na začátku prakticky telefonovat v tramvaji, nebo větším ruchu.

Občasný diskutér
    Registrace
    Feb 2004

Citace Původně odesláno od dvsole
    Mně to nepřipadá zase tak potichu.. kde se dá nastavit hlasitost aby byla automaticky?
    Settings-system-auto volume control

Nováček
    Registrace
    Jun 2010

K čemu ta možnost automatické regulace vlastně je ??

Nováček
    Registrace
    Nov 2008

Settings-system-auto volume control
    diky,vyzkousim, pak poreferuji

Starousedlík SMob
    Registrace
    Mar 2005

Nebo je pak jedna dočasná možnost, která fungovala na TP - povolení Audio Booster aplikace. Ta má bohužel jeden neduh a to, že se po restartu zase vypne.

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Oct 2006

Prosím Vás vyriešil toto už niekto? Mám s tým celkom problém a v HTC naozaj slabo počujem. Ďakujem

Starousedlík SMob Avatar uživatele htcjirka
    Registrace
    Jun 2006

U Touch Pro s tim problem byl,ale u HD tento problem nepozoruji,pri nastaveni na max rve dostatecne.

Čestný člen Avatar uživatele Pavel Koza
    Registrace
    Aug 2000

Muj postreh - u HD je to trochu lepsi nez u Diamondu nebo Pro (subjektivne), ale idealni to neni. Uz sice nemam problem telefonovat na ulici, ale obcas by par dB navic neuskodilo.

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Oct 2006

Praveze moj prvy telefonat s hdckom pri zapnutej telke bol uplne nepocutelny, a to som mal na plno.Skusil som ale nahrat ten subor, ktorh to riesil u touch pro a je to o dost lepsie. Mam dokonca niekedy pocit, ze zvuk ide aj z reproduktora vzadu. Takze myslim, ze ak ma niekto ten isty problem, riessenie pre PRO to riesi...

Nováček
    Registrace
    Feb 2007

Mne vadi hlavne to, ze ked vytacam cislo a prepnem na hlasito, nepocut takmer nic.
    Ale zistil som, ze ked dodrzim tento postup: vytocim cislo, dam si telefon ku uchu - display sa vypne, pridam hlasitost na boku, tuknem na display a potom stlacim hlasity hovor - tak zvoni pekne nahlas.
    Takze telefon to vie ...
    Skusal som rozne postupy na zvysenie hlasitosti, aj HD Tweak a nic nepomaha.
    Ked som napr. v aute a len potrebujem dat signal a nemam zapnute handsfree, tak je to dost problem, kedze je to strasne potichu.

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Oct 2006

Mne ten tweak pomohol. Máš správne prepísaný súbor? má sa to volať "AudioPara3.csv" a má to byť vo windows. Tam musí byť ten názov presne taký, inak to nič nespraví. Vyskúšaj, ak chceš súbor ti pošlem...

Nováček
    Registrace
    Dec 2008

ak je mozne, zverejni prosim Ta ten subor a tiez aj jeho konkretne umiestnenie.. najlepsie cestu..
    diky

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Oct 2006

Tak tu je ten súbor:

Stačí ho tak ako je nakopírovať do internej pamäte - adresár Windows a potom dať Soft Reset.
    Vyskúšajte, mne to jednoznačne pomohlo. Odporúčam pred Soft Resetom niekomu zavolať a po ňom tiež, aby ste mohli porovnáť rozdiel.
    Připojené soubory Připojené soubory

Podobná témata

1. Nízká hlasitost s BT HF
    Od Ferkov v sekci Touch Diamond2
    Reakcí: 1
    Poslední příspěvek: 18-02-2010, 18:53
  2. Reakcí: 20
    Poslední příspěvek: 10-03-2009, 18:01
  3. Reakcí: 2
    Poslední příspěvek: 10-03-2009, 10:28
  4. HTC Touch Pro (Vario IV) - Nízká hlasitost / zvuk