Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Manila 2D - problém - obnova SMS

Alesh_ce4you (36)|23.11.2008 18:15
Ahoj,
stáhl a na flashoval jsem romku pro htc wizard která má v základě už zabudovanou manilu 2d. mám zálohované sms řes pim backup a přes spb backup. ale pokaždé když je obnovím, tak pak nejde manila spustit, píše to prsotě tap here to launch TouchFlo tak tapnu, píš to Launching TouchFLo no a po cvhíli to skočí spět na tap here to... zkoušel jsem obnovaovat sms přes spb backup a pořád to samé... nesetkal jste se s tím někdo?
tomsoft (2734)|23.11.2008 19:00
Jo setkal, vidím, že je to stejný problém i u originálu na HTC. V Manile je chyba, ale nevím jestli se to opraví, když jsi obnovil SMS ze zálohy.
Tady jde vidět, že zálohovací programy nejsou zcela kompatibilní.
Zkus tohle. Otevří nastavení Manila2Dconfig nebo jak se to jmenuje na HTC, určitě víš co mylsím.
A dle obrázku nastav co vše se má zobrazit a hlavně v jakém pořadí se to bude zobrazovat.
Stejný efekt co u Tebe je i na jiných zařízeních s Manilou a stačí k tomu když popřehazuješ ty záložky jinak než jsou ve výchozím stavu nebo předsuneš jinou právě před SMS.
Pak se to buď kousne nebo to co jsi popisoval ty.
Alesh_ce4you (36)|23.11.2008 19:14
asi čtvrt hodiny jsem to hledal a nikde jsem takvoé nastavení nenašel... :( ach jo
tomsoft (2734)|23.11.2008 23:37
Zkus hledat soubor "Manila2Dconfig.exe", ale na HTC se to bude jmenovat asi jinak nebo tam vůbec nebude. Zkus podívat do tady na foru do topiců o HTC, určitě to tam někdo bude mít, jak na změnu položek v TouchFlo u HTC