Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Fajn forum jen co je pravda

vagas (11)|22.11.2008 18:52
Jste admini opravdu borci jen co je pravda, člověk tu ve vší slušnosti napíše příspěvek a vaší arogancí a vlastními kouzelnými pravidly si smažete co vás napadne. Fórum nebo-li prostě diskuze jak na ní směřuje z titulní stránky odkaz je od toho, aby se tu mluvilo o zařízeních s WM. Netlachám tu o jabkách ani hruškách, jen chci znát dojmy z přechodu z Diamonda na Rafaela a vy si to máznete jak kdyby se nechumelo. Tak šup smažte i tento, to jsou dnes weby, to je děs
Zdenek Malinsky (9781)|22.11.2008 19:04
Tohle je smazané?:sarcastic:
xpassat (16)|22.11.2008 20:05
Taky nechápu tak masivní mazání a hlavně zamykání témat. Člověk chce poradit, někdo mu odepíše a admin to hned zamkne. Fakt logika:sarcastic: Potřebuji dále reagovat, takže musím založit nové vlákno....
Zdenek Malinsky (9781)|22.11.2008 20:08
Jaké masivní zamykání, jaké masivní mazání? Můžeš být konkrétní?

xpassat (16)|22.11.2008 20:13
Tak promiň, nemůžu být konkrétní...;)
Toto fórum sleduji dlouho, ale přihlásil jsem se až dnes, takže beru z5 a nebudu už remcat, s l i b u j u:dead: .
Prostě jsem to srovnal s jinými diskusemi, kde se nic nemaže a nic neslučuje, ale to jsou jiné oblasti (mimo telekomunikaci).
Pokud to tady tak máte zavedeno, budu to respektovat:O
Pavel Koza (4761)|22.11.2008 20:13
Vzhledem k poctu Vasich prispevku tipuji, ze mate na mysli toto tema. Kdybyste si, jak je opakovane zadano na ruznych mistech, nejdrive precetl pravidla a navod k tomu to foru, zjistite, ze Vy jako autor a zakladatel tematu mate pravo nespravne uzamcene tema zase odemknout tim, ze zrusite oznaceni vsech odpovedi v tematu jako reseni.

Smyslem tohoto omezeni je zabranit vytvareni mnoha 100 strankovych temat, ktera jsou pro bezneho a nove prichoziho ctenare na nic, protoze jednoduse nejdou precist, ale naopak vytvorit prehlednou databazi problemu a jejich reseni s tim, ze kdyz se nekde resi problem, bude reseni na dohled, protoze to je JEDIINY reseny problem v danem tematu.

Vim, je to jine nez jinde, ale toho nema byt jen "forum"... :)
osch (1330)|22.11.2008 20:14
pro luka.m: očekávám vysvětlení tvého dotazu, případně omluvu moderátorům. Jen tak pro nic za nic tady nikdo nic nemaže.
pro xpassat: a není to náhodou technická diskuse s nějakou odpovědí označenou za vyřešení problému? To je takový ten zelený pruh. Pokud ano, pak je téma zamčeno "jen jako". Pokud ti označená rada nepomohla, můžeš jednoduchým zmáčknutím není odpověď celé téma odemknout a pokračovat v dotazech.

Jestli to hoši nebude tím, že nečtete pravidla pro diskutující.
Martin Ráž Hoch (1832)|22.11.2008 20:14
To druhé je asi moje chyba - občas v rámci administrace označím fórum jako vyřešené, když vím, že na jednoznačnou otázku padla odpověď, ale pravda, nechám to být na uživatelích... (a myšlenku o tom, že to pak bude úplně na h**** si nechám pro sebe). Sice moc zatím nepamatuji, že by se po získání řešení uživatel do daného fóra vrátil, ale budiž.

Dané fórum jsem odznačil... ale postupoval jsem v rámci cíle, mít tu nějakou databázi řešení a jakmile člověk nezamkne jedno fórum po vyřešení problému, začnou v něm bujet problémy další... a další... a další. Znáte to...
Martin Ráž Hoch (1832)|22.11.2008 20:16
A ta první kritika je taky na mě - fórum se nesmazalo, ale jen přejmenovalo - to je taky o tom, že jinak to tu bude plné: "POMOOOC!" nebo "prechod z Diamonda na Pro" atp. A jde i o to, že čím dřív název vlákna změním a zasadím do domluveného konceptu, tak tím méně si špatný název osvojí uživatelů. Může to být matoucí, ale asi nejmenší zlo.

Účelem není to znepřehlednit (alespoň ne mým)... snad si nemyslíte, že názvy vláken se v tomhle systematizují sami? Ostatně dělám to už od nové verze webu a podle mě to má smysl.

[color=red]Takže!!! Celé tohle je trochu nedorozumění, trochu nepochopení a hodně mých organizátorských pudů:)... jestli jsem někoho naštval, mrzí mě to, ale je to v zájmu informační hodnoty a užitnosti právě pro samotné uživatele... [/color]