Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

HP IPAQ 114 - čeština pro Windows Mobile 2006 (WM6)

nicol (13)|22.11.2008 18:20
Mam strasny problem,koupila jsem si HP IPAQ 114 a mam windows v angickem jazyce,kde bych prosim mohla stahnout cestinu popripade windows v ceskem jazyce..dekuji za pomoc
Zdenek Malinsky (9781)|22.11.2008 19:00
Jsou 3 možnosti:

1. Je-li zařízení koupeno v České republice, musí být CD s lokalizací v krabici. Obrať se na prodejce. Stejný postup v případě nákupu použitého PDA v bazaru/na inzerát.

2. Koupit si lokalizaci u jejího výrobce - link. Je tam 14 denní demoverze na vyzkoušení.

3. Používat zařízení bez lokalizace. Myslím, že i pro neangličtináře není těch pár anglických slovíček problém. Na psaní s diakritikou jsou i freeware sw klávesnice.

nicol (13)|23.11.2008 20:06
ok,prave jsem jej koupila na aukru a cestinu mel,ale pak psal majitel,ze ho formatoval nebo co a ze se cestina smazala a ze nevi jak ji nastavit z5..jinak dekuji,snad to nejak jeste vyresim..:?
Zdenek Malinsky (9781)|23.11.2008 22:17
Nevím, zda je lokalizace u tohoto modelu přímo v ROMce nebo na CD a musí se doinstalovat. Ať se pán koukne doma, zda tam nemá někde CD s lokalizací. Ono by bylo slušností, dát k PDA komplet balení, jak jsem koupil a pokud možno s originální krabicí. To je tak nějak jistota, že nejde o "čórku".

Pokud trochu zvládáš angličtinu (základy k PC), tak se s tím dá vystačit. A na psaní s diakritikou jsou i freeware sw klávesnice.
nicol (13)|25.11.2008 19:16
oki..dekuji mockrat za pomoc..tento tyden ma dojid tak uvivim..:sarcastic: