Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

HTC Touch HD - Kvalita fotografií

Neveceral (41)|22.11.2008 16:37
Můžete se někdo obecně vyjádřit ke kvalitě fotografií? Četl jsem si recenzi na mobile-review.com a můžete někdo potvrdit, že HD opravdu tak špatné fotí text? Celé je to strašně červené a vpravo naprosto rozmazané https://mobile-review.com/pda/review/image/htc/touch-hd/photo/text1.jpg. Můžete případně někdo uložit na web nějaké podobné fotky textu A4 a times 12? Díky. Ta barva by šla asi upravit novým FW, ale neostrost už asi sotva nebo se pletu?
pospa (70)|22.11.2008 23:17
zkusil jsem to, ale nevim kam to mam nasdilet, tak jen reknu, ze takhle spatne to opravdu nevypada..
neni to sice zadna slava, ale jako zakladni dokumentacni nastroj to asi postaci
Neveceral (41)|22.11.2008 23:27
díky, můžu poprosit o nahrání na http://imageshack.us/ a bez jakéhokoli zmenšení? Potřebuji často fotit texty na A4 a proto mi na tom opravdu záleží. Je nějaký problém v rychlosti ostření u textu? Jaká je prodleva mezi dvěma snímky? Dík.
Pavel Koza (4761)|23.11.2008 01:20
Poznamka administratora - soubory muzete nahravat i sem, pokud chcete obrazek ochranit od uprav, ZIPnete ho a pak je primo u vaseho prispevku tlacitko "soubor".
pospa (70)|23.11.2008 12:42
jo.. takze je foceni na max. rozliseni, ten flek je odlesk od lampicky, pac tu mam tmu :-) nicmene co se tyce ostrosti, takovahle proste je a myslim, ze na foceni textu by to melo stacit. je to A4, mozna malinko seriznuta, nemam tu dobry podminky

Neveceral (41)|23.11.2008 13:53
Díky, to nevypadá až tak katastrofálně s ohledem na podmínky- lampička a lesklý papír. Mně stačí fotit černobíle, takže to bude asi OK. Příjemně mě překvapilo, že jsem nikde nenalezl výraznou neostrost, někdo si stěžoval na pravou stranu, někdo na spodní stranu, ale vždy tak nějakou měli. Ještě jednou díky.
pospa (70)|23.11.2008 14:13
presne tak, taky si myslim..
i kdyz.. pro me jako pro zrcadlovkare nema fotak zadnej vyznam :-)
nemas zac..