Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

HTC Touch Pro (Vario IV) - nejlepší video přehrávač + titulky

kecinzer_ce4you (332)|22.11.2008 16:32
Jaký používáte video přehrávač na filmy, případně seriály s titulky?
Momentálně mám recompilovaný TCPMP s pluginem na titulky, ale zdá se mi, že je obraz takový divný sekaný a překreslovaný. Neexistuje nějaký způsob, jak zapnout 3D akcceleraci na přehrávání video, pokud to vůbec jde?
Případně nějaký lepší přehrávač?
kome_ce4you (56)|22.11.2008 17:58
video nepotrebuje 3d akceleraci ,tam se nic takovyho nepocita :D , pro prehravani pouzivam coreplayer
Martin Ráž Hoch (1832)|22.11.2008 18:06
Pro přehrávání filmů na MDA je obecně zatím nejlepší (subjektivně) TCPMP (původní freeware CorePlayer - pro Raphael nutno mít rekompilovanou verzi) a nebo CorePlayer. Poslední variantu sám používám a maximální spokojenost - hodně nastavení, video (byť určené pro PC) mi přehrává zařízení suprově. Platilo i na pomalejších kusech HW.
Nallim (99)|22.11.2008 22:02
Taky používám CorePlayer, i když nějaké to škubnutí tam je. A když jsou potřeba titulky, tak přes program PocketDivXEncoder si je do videa hodím.
Martin Ráž Hoch (1832)|22.11.2008 22:56
Jo, tak o titulkách bych kecal, nepoužívám... ale CorePlayer by je měl stejně jako TCPMP umět i externě - zkuste prohledat ten Internet:)
Nallim (99)|22.11.2008 23:52
CorePlayer je externě neumí. TCPMP je verze, která umí titulky, ale myslím si, že není žádná taková verze pro Touch Pro.
kecinzer_ce4you (332)|23.11.2008 12:25
Do TCPMP existuje plugin a funguje i na té rekompilované verzi (sám teď používám) - je jako v pohodě, ale přeci jen se obraz semtam škubne. Proto jsem se zde ptal, jestli neexistuje něco lepšího.

Zde je link: ZDE.