Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

HTC Touch Pro (Vario IV) - nefunguje reproduktor při hovoru / speaker ano

rsm_ce4you (4)|21.11.2008 22:28
Zdravím. Věděl by si někdo rady s následujícím problémem. U mého Raphaela, vše originální včetně ROM, zničehonic přestal fungovat při telefonování reproduktor. Reproduktor je funkční jen při spuštění Speaker ON v rámci tel. hovoru. Zajímavé je, že přehrávání hudby - mp3 a podobně funguje bez problémů. Prosím pomožte. Přivezl jsem si ho právě z VSP data z opravy a hned tato nefunkčnost.
adamis_ce4you (68)|30.11.2008 13:10
Tak přesně s touto závadou jsem ho v pátek poslal do Tábora firmě VSP... Problém vidím v tom, že tam jsou dva repráky - jeden jako telefonní sluchátko (ten nám kleknul) a druhý jako reproduktor na hlasité telefonování, muziku a zvonění - ten jede dál.
Martin Ráž Hoch (1832)|30.11.2008 13:53
Jop, stejný problém jsem zaznamenal u staršího zařízení a zkušenost stejná - také to bylo na servis, bohužel.
rein (104)|30.11.2008 14:15
Bohuzial aj sa pripajam s tym to istym problemom, vo stvrtok som ho bol odniest predajcovi na reklamacku.
Najskor zacal repracik chrapcat ako ked rezonuje, potom zacal vypadavat zvuk a nakoniec kaputo celkom, najskor som si myslel, ze druha strana ma zly signal ked vypadaval zvuk, ale bohuzial problem bol u mna a zistil som to tak ze som zavolal na cislo operatora kde vam slecna hovori bla bla bla stlacte 1,bla bla bla stlacte 2 a tak dalej..... a pri tom to hovore vypadaval hlas a hrozne to rapcalo ked druha strana rozpravala, az na koniec dead a ostalo ticho:((
Odniesol som ho k predajcovi a nahlasil aj dalsie zavady:
1.aj ked repracik fungovla aj tak bol velmi potichu(znama vada riesitelna ale nech s tym nieco spravia)
2.konstrukcia vykazuje volu a nesedi vrchny a spodny diel
3.pocas nabijania obcas zamrzne(tiez znama vec)
Tak som zvedavi kedy mi pride domov a co s toho opravia, lebo som ako bez ruk:(
rsm_ce4you (4)|30.11.2008 22:26
Zdravím, již jsem nevydržel s nervy a osobně ho dovezl do Tábora do servisu. Tam mne ihned přijali a opravili. Jen to mělo malý zádrhel. Reproduktor fungoval jen při hovoru, speaker ne a ani poslech hudby. Naštěstí jsem to zjistil ihned při přejímce a vrátil jsem mobil do opravy. Do hodiny vše bylo OK. Takže rada na závěr, při přejímce z opravy nezkoušejte jen opravení hlášené chyby, ale i funkčnosti návazné.

rsm
rein (104)|6.12.2008 22:53
Dnes mi prisiel s opravy vsetko OK, konecne aj ked som cakal ze im to bude trvat dlhsie:)
1.Hlasil som im ze repracik isiel potichu, aj ked bol funkcny-zda sa mi ze je to lepsie, ako to bolo predtym, aj ked nie az tak ako s opravou uverjnenou tu.
2.S konstrukciou neurobili nic (cakal som to)
3.Pocas nabijania obcas zamrzne-pisane prehraty SW+lokalizacia, aj ked je to ta ista co tam aj bola s tym rozdielom, ze tam mam aj lokalizaciu co pri kupe nebola.
A na zaver pikoska:hlasil som nefukcny repracik a myslel som ze odisiel, ale v zapise o oprave je napisane vymena vysielaca:O

Hlavne ze je doma opraveny:))