Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Zobrazené výsledky: 1 až 5 z 5

Téma: Instalovat na CF ci SD?

Nováček
    Registrace
    May 2006

Ahoj, docela by me zajimal Vas nazor. Mam v HP 214 4GB CF kartu a nyni i 16GB SD kartu. A ted si rikam, kam instalovat veci a co pouzivat jako vylozene datove uloziste na knihy, videa... Zda se to jako banalita, ale zajimal by me Vas nazor vzhledem k problemum s napajenim CF karty a vybijenim baterie.

Ja bych to videl nyni tak, ze programy, knihy, obrazky a vubec takove ty stalejsi veci budu davat na CF kartu a tech 16GB necham na mp3 a video. Ale - a mozna se zeptam uplne blbe a naivne - nebude to vice zrat baterku? Myslim tim to, ze ted vsechno bude bezet z CF? Predtim to bylo instalovane na SD a z CF jsem jen obcas pustil nejaky film, takze ted, kdyz CF jako uloziste program files bude aktivni prakticky porad, nebude to znamenat i jeji vyssi spotrebu? A pokud ano, jak moc vyssi?
    Odpovídat lze po přihlášení

Nováček
    Registrace
    Mar 2007

Co se týče větší spotřeby u CF, tak to chce odskoušet.Já jsem začal na CF dávat data a instalovat hry, zvýšený odběr, tedy častější dobíjení nepozoruji.

Nováček
    Registrace
    Aug 2004

Mám iPAQ 214 od března, CF karta 2 GB Pretec 133x Cheetah III mi za noc vzala 15 % z baterie, nyní mám asi 3 měsíce CF 16 GB Pretec 233x, spotřeba při vypnutém PDA
    za noc 0%. Myslím si, že to záleží na typu karty.

Nováček
    Registrace
    May 2006

No ja tedy koupil dle Vaseho doporuceni kartu, kterou uvadite - CF 16 GB Pretec 233x - a bohuzel mi to energii zere stale Holt pech.

Nováček
    Registrace
    Feb 2007

Tak jedině nechat si to vyměnit za stejně velkou SDHC Class 6 kartu stejné značky, která je i levnější. Vzhledem k tomu jak má iPAQ 214 udělán CF slot je prostě pro toto zařízení SDHC lepší volba, kupovat CF není dobrý nápad.

Podobná témata

1. Jak instalovat do MDA III?
    Od honsik_ce4you v sekci Zbývající PPC
    Reakcí: 1
    Poslední příspěvek: 29-08-2007, 14:14
  2. jak nastavit kam instalovat via AS
    Od Lord of Angmar_ce4you v sekci + Registry
    Reakcí: 1
    Poslední příspěvek: 02-10-2006, 17:49
  3. Jak a kam instalovat...?
    Od fury_only_ce4you v sekci Programy pro Pocket PC