Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Velikost tlačítkových a kontextových menu

Sajbrt (113)|20.11.2008 11:56
Vypnul jsem TouchFlo a zůstal mi po něm problém. Všechna vyskakovací menu (soft tlačítka, kontdextová) jsou obrovská. V landscape módu se ani nevejdou na obrazovku. Ví někdo, jak se dá velikost zmenšit na normál?
Pavlus_ce4you (125)|20.11.2008 12:25
Doufám že je to ono - Nastavení - TouchFlo - podpora velké start nabídky (enable large Start menu)
Sajbrt (113)|20.11.2008 13:17
Není. To je zvětšení hlavní "windows" nabídky (symbol oken vlevo nahoře). Já mluvím o menu ze spodní lišty a kontextových - např v mobipocket readeru vybereš text a podržíš stylus - vyskočí okno co s tím dělat. Místo normálního písma je to kravsky veliký. Je to systémová věs, je to tak u všech softů.
janox (216)|21.11.2008 20:54
To sa nastavovalo v registroch - robil som to na Diamonde ale už neviem tú cestu - prelúskaj fórum o Diamonde - typy a triky tam som to videl.
Upravujem - už som to našiel
Samozrejme si predtým musíš nainštalovať TotalCommander

How to change system and context menu font size?

HKEY_LOCAL_MACHINE\system\gwe\menu\popfnt
and change the value for the "Ht" entry to "1000" decimal (from 1200)

Mne sa ako optimálna veľkosť zdá ešte 900 - nižšie by som nešiel

Hodne zdaru:yes:
Sajbrt (113)|22.11.2008 10:43
Dík, to je přesně ono.
klak (148)|24.1.2009 14:00
Také děkuji za důležitou informaci. Možná někomu ušetřím čas, když doplním že po té úpravě registru je potřeba zařízení restartovat ;)

[quote=janox]Mne sa ako optimálna veľkosť zdá ešte 900 - nižšie by som nešiel[/quote]

Zkoumal jsem to pečlivě a pokud chcete mít to písmo stejné jako písmo ve Start menu (nezvětšeném přes TouchFLO), budete muset dát tu hodnotu až na 800 :!: