Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Strana 5 z 5 PrvníPrvní ... 345
Zobrazené výsledky: 61 až 75 z 75

Téma: E-TEN V900 - Obecné zkušenosti, tipy a triky...

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Apr 2007

No dnes jsem volal na COI a dal jsem na jejich rady. Podle obchodniho zakona vyrobek neni plne funkcni a tak neni ve shodě s kupní smlouvou dle §616, odst. 3 občanského zákona a proto odstupuji od kupní smlouvy a požaduji vrácení peněz. Toto lze uplatnit do pul roku od datumu kdy byl pristroj zakoupen.
    Tohle byl muj posledni E-ten a po nekolika rozhovorech se nejedna o ojedinely pripad. Vetsina zavad co jsem napsal je u vsech vyrobku a prodejce mi take potvrdil ze to vi a zrejme ukonci spolupraci s firmou E-ten.
    Odpovídat lze po přihlášení

Nováček
    Registrace
    Oct 2007

Ahoj.Tak mi včera ze servisu došla V900(modré fleky na fotkách).Sem nasranej protože ze servisu napsali že je to v pořádku a jenom přehráli software a modré fleky jsou tam furt.Už nekolik let provádím servis výpočetní techniky a nikdy jsem neopravoval vadný kus hardware přehráním software.Hňupa ať dělají z někoho jiného. Tak sem volal technikovi do Sunnysoftu,kde jsem ho koupil, ten mi řekl ať ho tedy pošlu zpět v originálním balení a oni to budou ještě jednou konzultovat se servisem,tak jsem ho hned poslal zpět.Nerad bych se jí zbavoval protože až na ten foťák jsem byl spokojen.Takže další novinky napíšu až budu mít vyjádření od Sunnysoftu.Jenom tak na okraj v tu samou dobu posílal soused M700 taky do záručního servisu (závada-při několikavteřinovém(3-5 vteřin) vytažení baterie se vynuloval datum a čas do továrního nastavení a jiné nastavení).Pravděpodobně vybitý záložní zdroj nebo vadný kondík na zákl. desce který drží paměť takže vadný hardware a k mému (ne)překvapení zase napsali že je vše v pořádku a přehráli jenom software.

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Apr 2007

Dnes mi byl dorucen dobropis a penize mi budou vraceny na ucet. Toto byla posledni tecka za vyrobky E-ten :no:

Nováček
    Registrace
    Feb 2009

Jakým způsobem zadám v E-TEN V900 "plánovač trasy" a mapy pro auto navigaci? Má tento telefon vůbec tuto funkci?

Starousedlík SMob
    Registrace
    Feb 2006

Musíš si je koupit.

Občasný diskutér
    Registrace
    Nov 2008

Tak jsem se připojil k Radymu. Dnes jsem odeslal na reklamaci, tak uvidíme.
    Vše vygradovalo ve chvíly , kdy zamčený a uspaný e-ten nezaregistroval příchozí hovor. Teprve po zapnutí začal vteřinu vyzvánět a neznámí hovor. A to všechno i poté co volající již několik minut nevolá !!!!!!!! To byla poslední kapka a jede. :

Nováček
    Registrace
    Feb 2009

Dobrý den. Mám e-tena v900 a potřeboval bych koupit externí rds-tmc přijímač. Mohl by mi někdo doporučit nějaký, který bude fungovat? Chci to koupit kvůli tomu, jak jistě víte tak ten přijímač v e-tenu nepodporují žádné mapy. Proto budu rád, když se najde někdo, kdo používá na e-tenu toto externí zařízení a poradí mi. Díky za reakce.

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Apr 2007

Za vracene penize jsem si koupil HTC touch HD a az ted poznavam, jaky je mezi temito dvema znackymi znacny rozdil. HTC HD mam jiz druhy tyden a jsem z nej na rozdil od Eten V900 nadsen. Zarizeni ktere od prvopocatku naprosto skvele funguje, zavady ktere jsem u etenu vyse jmenoval jiz neresim a vse jede jak ma :yes: Radio kde mi stanice vypadavaly pro spatny signal hraje HD naprosto bez problemu, synchronizace s PC bez chyb, skvely zvuk pri hovoru i pri poslechu hudby, GPS je daleko citlivejsi a naskakuje temer okamzite, atd...
    Pisu to hlavne proto, aby ti co zvazuji a nebo se rozhoduji nad koupi V900, tak at radeji jdou do jine znacky.

Občasný diskutér
    Registrace
    Nov 2008

Tak během několika málo minut by se měl objevit kurýr s HTC Touch HD. Už se na něj těším jak malej "Jarda". Jinak kauza E-TEN pokračuje reklamací..... snad už bude někde v Německu.

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Apr 2007

Tak sem napis sve prvni dojmy, aspon to tu trochu ozije

Občasný diskutér
    Registrace
    Nov 2008

Už ho mám.... , vypadá to super, ale už jsem myslel, že jsem opět neprotrhl mojí smůlu, když jsi něco objednám. Porozbalení na mě vypadlo prázdný obal na pamětovou kartu, a já si v duchu řekl " Jarouši je to tu opět, zase pruser, něco chybí", ale nevěděl jsem že bude daná v telefonu.....
    Jdu se seznamovat.............i manželce se moc líbí, a to je co říct.

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Apr 2007

No myslim, ze kdybych si ho doma nehlidal, tak by se hodil i me drahe polovicce. Sama rekla ze se ji libi vic jako Iphone, ktery ma dcera

fps fps je offline
    Nováček
    Registrace
    Sep 2006

neni už na světě nová ROM pro toto PDA

fps fps je offline
    Nováček
    Registrace
    Sep 2006

všem doporučuji nainstalovat nejnovější verzi Spb Mobile Shell 2.1.5 http://www.spbsoftwarehouse.com/products/mobileshell/ vše je pak ohodně rychlejší a lepši, zdáse že starší verze to vše dost zpomalovala

fps fps je offline
    Nováček
    Registrace
    Sep 2006

Citace Původně odesláno od fps
    neni už na světě nová ROM pro toto PDA
    takže nic o nové ROM? přitom jsem někde četl že už je na světě?

Strana 5 z 5 PrvníPrvní ... 345

Podobná témata

1. Reakcí: 761
    Poslední příspěvek: 17-11-2010, 22:18
  2. Reakcí: 3
    Poslední příspěvek: 23-01-2009, 10:43
  3. E-TEN Glofiish V900 DVB-T - zkušenosti, tipy a triky...
    Od fps_ce4you v sekci Zbývající zařízení E-TEN
    Reakcí: 8
    Poslední příspěvek: 23-12-2008, 09:55
  4. TE-N3 - obecné zkušenosti, tipy a triky...
    Od Standa99_ce4you v sekci Zbývající značky
    Reakcí: 1
    Poslední příspěvek: 21-10-2008, 19:27
  5. E-TEN X600 - obecné zkušenosti, tipy, triky...
    Od scerba v sekci Glofiish X6xx
    Reakcí: 8
    Poslední příspěvek: 20-10-2008, 18:34