Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie
Strana 3 z 5 PrvníPrvní 12345 PosledníPoslední
Zobrazené výsledky: 31 až 45 z 75

Téma: E-TEN V900 - Obecné zkušenosti, tipy a triky...

fps fps je offline
    Nováček
    Registrace
    Sep 2006

co je EDR a A2DP u Bluetooth a má oboje E-Ten V900
    Odpovídat lze po přihlášení

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Apr 2007

Vibrace pri tapnuti na displej

Shanim aplikaci a nebo nejaky navod jak nahradit zvuky vibracemi pri tapnuti stylusem na displej.
    Uz jsem prohledal co se dalo, ale vsechno co jsem nasel nebylo pouzitelne pro E-ten V900.
    Stacily by vibrace aspon na klavesnici

Nováček
    Registrace
    Oct 2007

Veselé Vánoce přeji Všem.Chci se zeptat zda-li máte v V900 funkci ZoomSMS která je i uvedena v manualu.Měla by se nacházet v NASTAVENI/OSOBNI/TELEFON/a dole by mělo být (zkušební) software a tam oznacit funkci ZoomSMS (je to tak u všech Etenů).Já ji tam prostě nemám.Všude kde V900 prodávají tak tam tuto fukci mají uvedenou.A ještě jsem chtěl udělat HardReset dle návodu(power+stylus(SR),zmáčknout,stejně obě pustit a držet tlačítko ukončení hovoru)asi po 25 pokusech jsem to vzdal.Máte s tím nějaké zkušenosti?

Občasný diskutér
    Registrace
    Jun 2007

S tim zoom sms ti nepomuzu, protoze tam nic neinstaluji po resetu. Ale ten reset je jinak:
    uddelej soft reset a pri nabehnuti oranzoveho loga stiskni tlacitko nahravani(zaznamniku). objevi se ti ta nabidka a dale si uz poradis.......

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Apr 2007

Ta aplikace tam podle mne neni, ale zde si ji muzes stahnout,jen nezapomen zrusit v nastaveni Scenarios zalozku pro profily, protoze ta ve win 6.1 nefunguje.

Nováček
    Registrace
    Oct 2007

Jak Vám fotí V900.Taky máte fialové šmouhy(fleky) při použití blesku u fotek a videa?Na jiném foru jsem četl že to může bít blízkostí blesku vedle čočky.Já si myslím že tou blízkostí to nebude (u M700 je vzálenost stejná a tam je to v pořádku) ale asi tím že pod krytem blesk a čočka nejsou od sebe řádně oddělené.Zkoušel jsem ve tmě zapnout kameru a blesk jsem zakryl , na černém display se objevila fialový flek,který je pořád na stejném místě, tak asi dochází k osvětlení čipu někde pod krytem.A v šeru bez blesku jsou fotky nepoužitelné.Mám ještě M700 a ta při 2Mpx fotí lepší i bez blesku což mě u V900 dost mrzí za ty prachy.Jaké máte zkušenosti?Možná je to na reklamaci.

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Apr 2007

Mam naprosto stejny problem a po novem roce ho reklamuji pro spoustu zavad, ktere ma. Technicka podpora je dle prodejce nulova a pokud zavady neodstrani, odstupuji od kupni smlouvy.

Zde je seznam zavad , otestujte prosim jestli se tyto zavady vyskytuji i u vaseho pristroje.

Nováček
    Registrace
    Oct 2007

Jo tlačítko pro zapnutí musím někdy zmačknout i třikrát, jinak až na ten foťák zatím vše v pohodě.

Občasný diskutér
    Registrace
    Nov 2008

- zadni kryt temer nedrzi, pri vytahovani s drzaku v aute dojde k jeho zesunuti
    Kryt jde velice snadno sundat, ale ještě se mi nestalo, že by se nedopatřením sundal.
    - prijmout hovor pri hansdfree to je leoterie
    Spočátku velký problém , chtělo to u mne chvilku cviku. Po pořízení sluchátek Calypso SP už není problém.
    - obcas nereaguje tlacitko pro zapnuti ( nutne stisknout nekolikrat opakovane)
    Ten samý problém.
    - pri pouziti zamku obcas schazi zalozka pro odemceni, nekdy to konci resetem
    Ještě se mě nestalo
    - ruseni MP3 pri zvoleni Bluetoth, obcas pomuze vypnuti a zapnuti MP3 prehravace
    Nepozoruji. Nahradil jsem WMP player za PocketMusic. WMP nebyl schopen fungovat v režimu " Bezdrátová stereofonní souprava" Bylo funkční jen jedno sluchátko a druhý bylo hluchý....Po nastavení HF vše fungovalo, ale nebylo možné player ovládat.....
    - radio celkem slaba citlivost ve srovnani s SE P1
    Nepozorval jsem. V místě kde jsem radio používal nebylo třeba antény.Radio hraje čistě bez šumu a rušení...
    - modre šmouhy při focení a videu s bleskem
    Abych pravdu řekl jednou jsem fotoaparát vyskoušel.Jinak tato funkce není pro mne důležitá, klidně bych ji oželel. Na foto a video mám jiný přístroj.
    - pri hovoru spatne slysim protistranu, zvuk chrasti
    Vše čisté jak jen s telefonem,sluchátky. Není problém.

Naopak u mne se projevilo dvakrát, že jsem nemohl vzít příchozí hovor. Telefon po zmáčknutí klávesy pro příjem ......zamrzl. Pomohl soft reset. Až se prý závada opět projeví, nemám nic dělat, a poslat na reklamaci.

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Apr 2007

Diky za odpoved. Vetsinu problemu by asi vyresila aktualizace ROM, ale psal jsem na e-ten a zatim mi neodpovedeli a dle prodejce neni technicka podpora dostupna. Taky je spatne, ze z duvodu nedostupnosti dig. vysilani je pro rusaky tento model nezajimavy a tak vlastne ani oni co tvori vetsinu odladenych ROM nelze ocekavat od nich nejakou techn. podporu.

Muzes jeste proverit prvni 4 body ze seznamu?

Občasný diskutér
    Registrace
    Nov 2008

- Joystik pri potvrzovani odskauje o polozku vys a nebo niz, takze lze tezko odhadnout co se nakonec podari zvolit (obcas se i trefim, ale jen obcas)
    Jde opravdu velice lehce, ale potvrzování je u mne bez problému,jen si musí na to člověk zvyknout. Při potvrzování je třeba se "soustředit" jelikož nemá aretace a pohyb je ve všech směrech neomezen. A tendence že člověk nevědomky "tomu" dá trochu jiný směr.
    Ale jinak s ním nemám až tak velký problém.

- synchronizace s XP se chytne jen s Today obrazovky, pri zruseni zalozky povolit rozsirene sitove sluzby po restartu dojde k odpojeni GSM modulu
    Na stolním PC s XP Home, po přeinstalaci "Active", je již vše v pořádku a funguje to. Puvodně jsem se nemohl vůbec připojit a telefon to nenašlo. V XPčkách to ale používám opravdu minimálně (proto nemohu podrobněji referovat a momentálně jsem mimo domov.Takže vyskouším až budu doma). Hlavně v notebooku (Vista), zde vůbec žádný problém....
    - pri zvoleni profilu ticho a pripadnem restartu (napr. zaloha dat backupem) a po nabehnuti pristroje a naslednem zvoleni profilu hlasite, zustava telefon stisen a tak nezvoni, je nutne stylusem zesilit. Take dojde ke zruseni prirazeneho tonu ke stylusu. To je taky nutne opet nastavit v nastave zvuku.
    Teď jsem to pro zajímavost vyskoušel, a žádný problém co popisuješ není.
    - DVBT tuner to je tragedie a je temer nepouzitelny, vecne se v rucnim rezimu seka a dochazi k padani aplikace (v Praze i v Brne) nepomohla ani aktualizace
    U mne je tragedie, že v místě bydliště ještě není až tak dobrý signál. (Chytím jen ČT1,ČT2). Na chalupě (paradoxně ještě dál od vysílače), chytím vše. Už i připravované Barandov, Prima2.....

Snad ti to trochu v rozhodování pomůže..............a hlavně at to to dobře dopadne.

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Apr 2007

U mne je problem v tom, ze to dela i po hardresetu bez instalace dalsich aplikaci. Takze problem je v samotnem pristroji. Muzes zjistit jakou mas ROM? (toto info najdes po restartu zarizeni na e-ten pozadi na hore. Jeste jednou diky.

Občasný diskutér
    Registrace
    Nov 2008

V900 VER B13 CSY 060 0323

Občasný diskutér
    Registrace
    Jun 2007

Jde vam zapnout pda tlacitkem fotoaparatu? Dlouho jsem se divil ze se tel porad zapina a az dnes jsem to zjistil....

Nováček
    Registrace
    Dec 2007

Dej start/nastaveni/system/power a zaskrkni zamek kl.
    Ted uz to zapnes jen tlacitkem na zapnuti,jinak to zapnes skoro kazdym tlacitkem.

Strana 3 z 5 PrvníPrvní 12345 PosledníPoslední

Podobná témata

1. Reakcí: 761
    Poslední příspěvek: 17-11-2010, 21:18
  2. Reakcí: 3
    Poslední příspěvek: 23-01-2009, 09:43
  3. E-TEN Glofiish V900 DVB-T - zkušenosti, tipy a triky...
    Od fps_ce4you v sekci Zbývající zařízení E-TEN
    Reakcí: 8
    Poslední příspěvek: 23-12-2008, 08:55
  4. TE-N3 - obecné zkušenosti, tipy a triky...
    Od Standa99_ce4you v sekci Zbývající značky
    Reakcí: 1
    Poslední příspěvek: 21-10-2008, 18:27
  5. E-TEN X600 - obecné zkušenosti, tipy, triky...
    Od scerba v sekci Glofiish X6xx
    Reakcí: 8
    Poslední příspěvek: 20-10-2008, 17:34