Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

E-TEN X 500 - problém - storage total 11.31MB

oxygen83 (11)|19.11.2008 22:17
Stala se mi takova zvlastni vec, po prefleshovani ROMky mam dostupnych pouze 8 MB z 11,31MB v pameti zarizeni, po instalaci zakladnich programu jsem na 1,8MB volneho prostoru. Kdyz v Total commanderu oznacim vsechny adresare vcetne Windows a souboru v rootu, ukaze se mi celkova velikost 81.1MB. Takze by mi velikost ROM vychazela nejakych cca 83MB. Kde je ten zbytek do 128??
Zkousel jsem i oficialni WM5 ROM, ta se sice nainstaluje, ale hned po startu vyhodi hlasku o nedostatku ulozneho mista a cele zarizeni vytuhne. Ma nekdo dejaky napad?
Nesli (409)|20.11.2008 16:46
Část ROM je také vyhrazena pro operátora(případný addin software, jako témátka,comm manager,nastaveni pro net, atd), nazývá se ExtROM, je uzamčená a není možné ji v normalním souborovém prohlížečí tatko vidět, přes registry je ni možné zviditelnit a upravit - pak ji treba celou smazat a vyuzívat ji jako normalní ROM, což ale moc nedoporučuji, s ohledem na záruku, a také ne u všech zařízení to funguje, ale je to jedna z možností...
thimlicek (89)|20.11.2008 19:37
Tak to jsme dva. Mas spatnou eprom. Mne se pamet snizila na polovinu..... Bohuzel sam to neopravis.....
oxygen83 (11)|25.11.2008 20:33
[quote=thimlicek]Tak to jsme dva. Mas spatnou eprom. Mne se pamet snizila na polovinu..... Bohuzel sam to neopravis.....[/quote]
Takze jedine servis? Mam to snad jeste v zaruce, tak tam hodim origo romku a poslu jim to. Jak dlouho ti trvala oprava?