Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

HTC Touch Pro (Vario IV) - Problémy se zvukem při hovoru

Tekniker (8)|19.11.2008 17:53
Ahoj! Vlastním přístroj HTC Touch Pro a mám problém! Stává se mi, že když zamknu klávesy a vypnu display krátkým stisknutím tlačítka pro vypínání přístroje a nějaký čas přístroj nepoužívám a např. po hodině si chci zavolat, tak mi po vytočení čísla přístroj pouze zavybruje (oznámí navázání hovoru) ale neslyším ve sluchátku nic a člověk na druhé straně je na tom stejně. Hovor mi akorát žere peníze ale nic neslyším. Poté musím Raphaela vypnout a zapnout abych se dovolal. Má někdo stejný problém? Předem děkuji za odpovědi.
Zillator (8)|20.11.2008 17:18
Dobry den,
mel jsem naprosto shodny problem, jen se mi projevoval opacne - zvuk nejcasteji vypadaval, kdyz nekdo volal mne. Problem jsem nakonec resil temer 2 mesice, takze doufam, ze vam ted pomohu, abyste se netrapil jako ja:
pristroj jsem poslal do servisu, kde mi sdelili, ze je v poradku a vada se neprojevila (na "rozsahle testovani" potrebovali presne 1 den :sarcastic: ). Samozrejme se mi problem po navratu mobilu ze servisu projevil hned u druheho hovoru. Kontaktoval jsem prodejce, ti mi Raphaela poslali do servisu jeste jednou a hle, najednou se vada projevila.

Ovsem zaver je pro vas nevesely - vadu odstranila az vymena mainboardu, takze predpokladam, ze softwarove odstranitelna neni.

Doporucuji vam poslat telefon ihned do servisu a trvat na oprave, nenechte si namluvit, ze vam pomuze hard reset. Ten samozrejme vyzkousejte jako prvni, pokud nezabere, jste na tom jako ja...
Homer261 (98)|20.11.2008 19:16
Problém při hovoru mám jen při BT připojení k HS systému v autě.
- přístroj se normálně spáruje
- při příchozím nebo odchozím hovoru slyším volajícího/volaného, ale on neslyší mne
- když přepnu hovor na telefon (handset) a zpět na hands-free, už se slyšíme

Předpokládám, že jde o nastavení BT spojení, ale nemohu najít příčinu.