Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

HP HW6915 a 4G karta ERROR

dhavli (1)|18.11.2008 21:31
Dobrý den,
před nedávnem jsem si koupil "maxikrabici" MDA HP HW6915 se kterou jsem dostal i 2GB Kingston MiniSD (bezproblémová).
Asi po měsíci sem si chtěl zvětšit kapacitu a koupil sem si Pretec MiniSD 4G.

-první překvapení mě čekalo když ji MDA vubec nenačetlo...toto jsem opravil drobnou *.cab aplikací co jsem vygoogloval (předpokládám že hlavní problém bude tady :) ) od té doby kartu vidí,čte a bez problémů s ní pracuje..
-druhé překvapení je když dám MDA uspat a znovu ho probudím,tak kartu sice vidí (málokdy ne), ale vidí jen složky a obsah složek už nezobrazuje, samozřejmě aplikace na ní nainstalované neotevírá taky.

P.S.
Prehledával jsem fórum a podobné problémy se tady už vyskytly, ale jinými kartami (microSD nebo jiná kapacita),
někde se psalo že to způsoubují A-DATA karty,ale nikde jsem toto označení na mé kartě ani obalu nenašel.

Pokud má někdo stejné MDA nebo se mu to podařilo vyřešit třeba jinou aplikací tak prosím o pomoc
...jinak MDA de do světa :D

Snad jsem v popisu na nic nezapoměl,
předem všem vřele děkuji za odpovědi.
Nesli (409)|20.11.2008 17:10
Jj, řešily jsme to tu LINK, stačí trochu hledat, nejedná se moc o typy(firmy) karet, ale o to že se jedná o SDHC.

Tam se jednalo o 6915 a WM5, pokud máš 6ky zkus některý z přiložených CABu ( jsou to SDHC fix), dalším řešením je kartu po probuzení vyjmout a opět vrátit, pak to běhá, ale je to otrava.Pokud budou nějaké nejasnosti piš prosím tam.