Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Strana 1 z 4 123 ... PosledníPoslední
Zobrazené výsledky: 1 až 15 z 57

Téma: HTC Touch Pro (Vario IV) - HW klávesnice - diakritika přes tlačítka (CAB)

Starousedlík SMob
    Registrace
    Mar 2005

Vzhledem k tomu, že se podařilo vyřešit zadávání diakritiky pomocí klávesnice, tak toto odděluji od původního tématu.
    Odpovídat lze po přihlášení

Starousedlík SMob
    Registrace
    Mar 2005

Citace Původně odesláno od Milan_B
    Tady je další možné řešení.
    Nezkoušel jsem.
    Já zkoušel a funguje skvěle!

Starousedlík SMob
    Registrace
    Mar 2005

Tak to naboří tlačítka hlasitosti, ale je jinak funkční. Autor pracuje na opravě...

Obyvatel SMob
    Registrace
    Nov 2005

No jo, toho jsem si vůbec nevšiml. Tohle přesně dělá i když se povolí HW klávesnice v InterWrite překladu.

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Sep 2002

mně toto počeštění nefunguje ve formulářích na webových stránkách otevřených v Opere 9.5 built 1522 (v IE funguje bez problémů:|) dodávané T-Mobilem s ROM 1.69.113.8 CSY. v adresním řádku Opery se po stisku SYM objeví český znak, ale ve formuláři se u znaků, které mají českou variantou se znak smaže. u znaků "bez češtiny" se objeví klasicky tabulka symbolů.

Nováček
    Registrace
    Mar 2008

Ano, problém s formuláři v opeře potvrzuji, nicméně nejsem schopen s tím nic udělat, jedná se o chybu Opery. Z důvodu nezávislosti počeštění klávesnice na zvolené softwarové klávesnici používám pro vložení českých znaků schránku a můžete si zkusit, že pokud se ve schránce nachází znak s diakritikou, do formuláře v Opeře se prostě nic nevloží. Řešením by bylo vytvořit novou softwarovou klávesnici, kterou by potom jednoduchá aplikace běžící na pozadí vždy aktivovala v případě překlopení displeje do režimu na šířku, a prostřednictvím této klávesnice realizovat posílání znaků systému, ale pak by zase nebylo v režimu na šířku možné použít jinou softwarovou klávesnici (pokud byste chtěli zároveň podporu zadávání českých znaků). Na druhou stranu o této možnosti uvažuji již delší dobu, protože by se tím zároveň vyřešil problém nefunkčních tlačítek pro ovládání hlasitosti, která by nefungovala pouze v režimu na šířku - v režimu na výšku by bylo vše ok.

Nováček
    Registrace
    Nov 2008

Tak jsem dnes vyzkoušel.
    mimo problemů s hlasitostí a hlavnĕ s operou což mĕ mrzí protože tam čestinu využiji nejvíce.
    se mi vyskytl problem s požitím schránky zkopíroval jsem do ní text pak jsem psal s použitím tohoto programu česky
    chtĕl jsem vložit text,ale místo toho mi to vložilo poslední písmeno s háčkem co jsem psal.

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Sep 2002

dneska se mi dokonce nefunguje tato "čeština" vůbec nikde, přestože aplikace Mobilnaut_SYM.exe je spuštěna. po stisku klávesy SYM se otevře vždycky tabulka symbolů. pomohl až reset telefonu.

Nováček
    Registrace
    Mar 2008

Nemáš náhodou aktivovánu podporu HW klávesnice u SNS lokalizace? Jinak pracuji na nové verzi, bohužel se mne blíží několik zápočtových testů a tak se musím více než programování věnovat učení, ale pokusím se udělat novou verzi co nejdříve to půjde.

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Sep 2002

nevim. jak to poznám? kde se to zapíná/vypíná?
    resp. proč by mi chvíli mobilnaut fungoval a chvíli ne?
    btw: taky se mi mobilnaut_sym přestal spouštět při startu WM (pomáhal jen reinstall) a při pokusu o vytvoření automatického spouštění pomocí zásahu do registrů, sem skončil hard resetem .)

Starousedlík SMob
    Registrace
    Feb 2006

Nová verze Mobilnaut SYM.

Občasný diskutér
    Registrace
    Jul 2008

Supeééér, díky moc. Hlasitost jde nastavit jak má.

Obyvatel SMob
    Registrace
    Nov 2005

Díky moc, to vypadá moc dobře - hlavně ta průhledná klávesnice v režimu landscape.

Nováček
    Registrace
    May 2006

vyzkoušel jsem ji a stále nabořuje tlačítka hlasitosti. A tak když napíšu jediný znak s diakritikou, tak mi to píše, že už jsou to dvě zprávy sms.... tak nevím jestli posílá pouze jednu nebo dvě. To by se mi SMSky krutě podražili kvuli diakritice.

Občasný diskutér
    Registrace
    Nov 2006

To mi musis vysvetlit preco pisat sms na hw klavesnici s diakritikou:O
    Kazdy fon skracuje sms pisane diakritikou len niektore fony diakritiku pred odoslanim odstrania a tym sa sprava neskrati.

Strana 1 z 4 123 ... PosledníPoslední

Podobná témata

1. Reakcí: 119
    Poslední příspěvek: 22-11-2009, 18:24
  2. Reakcí: 9
    Poslední příspěvek: 17-11-2008, 00:37
  3. HTC Touch Pro (Vario IV) - Česká klávesnice
    Od Barracuda_ce4you v sekci Touch Pro
    Reakcí: 2
    Poslední příspěvek: 16-11-2008, 13:43
  4. Reakcí: 1