Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Zobrazené výsledky: 1 až 6 z 6

Téma: Samsung Omnia SGH i900 - Nefunguje posílání souborů na Omnii přes BT...

Nováček
    Registrace
    Nov 2008

Zdravím všechny.
    Nefunguje mi posílání souborů z jiných telefonů přes BT na Omnii. Telefon na druhé straně nahlásí že se nepodařilo navázat spojení. Přitom se obě zařízení najdou a z Omnie na druhý telefon posílat bez problémů jde. Stejně tak se Omnie bezproblémů připojí a synchronizuje s PC.
    Zajímavé je že, už jsem před tím párkrát něco na omnii z jiných telefonů posílal a vše bylo bez problému a od té doby jsem nic neměnil....
    Neví někdo kde muže být chyba?
    Odpovídat lze po přihlášení

Obyvatel SMob
    Registrace
    Jan 2006

jenom tak pro sichr, máš to v nastavení povolené?

Nováček
    Registrace
    Nov 2008

No mám povolené snad všechno co jde....A hlavně jsem nic v nastavení neměnil když to přestalo fungovat....A navíc jak jsem psal, vše ostatní funguje - synchronizace, telefon je viditelnej, zařízení ho najdou, v pořádku se nechají i spárovat a ikdyž jsou propojené tak to posílání prostě nejde...Když spustím posílaní na jiném tlf do Omnie tak se Omnie "rozsviti" jako že sice přijme nějakej signál ale dál nic a na druhém tlf to napíše že se nepodařilo uskutečnit přenos....
    Je možný že někde něco dělám blbě,ale vážně nevím co, před tím jsem normálně posílal z jiného tlf, soubory, kontakty a podobně, vše bez problému bez jakého koli nastavování, teď si chtěl nechat poslat od kolegy jeden soubor a najednou kiks.....

Nováček
    Registrace
    Oct 2008

nemas plny adresar Bluetooth FTP?

Nováček
    Registrace
    Sep 2008

Podivej se do nastaveni - pripojeni - prenos. Mela by tam byt fajka "prijmout vsechny prichozi IR prenosy.
    Pokud pouzivas phone alarm, tak po instalaci to vypina prichozi IR a musi se znovu nastavit v profilu a dat povolit.
    Pokud tam das fajku tak to musi jit. A jeste v nastaveni BT zkontroluj fajku "umoznit, aby toto zarizeni bylo
    v ostatnich zarizenich viditelne."

Nováček
    Registrace
    Nov 2008

Tohle všechno jsem kontroloval několikrát a zkoušel i různé kombinace nastavení.......Pořád nic.....Zrovna teď jsem udělal hard reset a vypadá že to chodí.....btw. PhoneAlarm jsem měl naistalovaný, ale odistaloval jsem ho....Tak je možný že to nějak rozhodil on.....
    Ale opravdu nic jiného než Hard reset

Podobná témata

1. Reakcí: 32
    Poslední příspěvek: 04-11-2009, 10:12
  2. Samsung Omnia i900 - problém s připojením přes WiFi
    Od slowdive_ce4you v sekci Omnia SGH-i900
    Reakcí: 19
    Poslední příspěvek: 21-01-2009, 08:03
  3. Samsung Omnia SGH-i900 - hry
    Od lucifer66 v sekci Omnia SGH-i900
    Reakcí: 1