Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Samsung Omnia SGH i900 - Nefunguje posílání souborů na Omnii přes BT...

Chita (12)|18.11.2008 09:28
Zdravím všechny.
Nefunguje mi posílání souborů z jiných telefonů přes BT na Omnii. Telefon na druhé straně nahlásí že se nepodařilo navázat spojení. Přitom se obě zařízení najdou a z Omnie na druhý telefon posílat bez problémů jde. Stejně tak se Omnie bezproblémů připojí a synchronizuje s PC.
Zajímavé je že, už jsem před tím párkrát něco na omnii z jiných telefonů posílal a vše bylo bez problému a od té doby jsem nic neměnil....
Neví někdo kde muže být chyba?
Mudrunka (547)|18.11.2008 12:32
jenom tak pro sichr, máš to v nastavení povolené?
Chita (12)|19.11.2008 09:26
No mám povolené snad všechno co jde....A hlavně jsem nic v nastavení neměnil když to přestalo fungovat....A navíc jak jsem psal, vše ostatní funguje - synchronizace, telefon je viditelnej, zařízení ho najdou, v pořádku se nechají i spárovat a ikdyž jsou propojené tak to posílání prostě nejde...Když spustím posílaní na jiném tlf do Omnie tak se Omnie "rozsviti" jako že sice přijme nějakej signál ale dál nic a na druhém tlf to napíše že se nepodařilo uskutečnit přenos....
Je možný že někde něco dělám blbě,ale vážně nevím co, před tím jsem normálně posílal z jiného tlf, soubory, kontakty a podobně, vše bez problému bez jakého koli nastavování, teď si chtěl nechat poslat od kolegy jeden soubor a najednou kiks.....
Huki (16)|23.11.2008 19:24
nemas plny adresar Bluetooth FTP?

Gandi_ce4you (31)|23.11.2008 22:07
Podivej se do nastaveni - pripojeni - prenos. Mela by tam byt fajka "prijmout vsechny prichozi IR prenosy.
Pokud pouzivas phone alarm, tak po instalaci to vypina prichozi IR a musi se znovu nastavit v profilu a dat povolit.
Pokud tam das fajku tak to musi jit. A jeste v nastaveni BT zkontroluj fajku "umoznit, aby toto zarizeni bylo
v ostatnich zarizenich viditelne."
Chita (12)|24.11.2008 12:02
Tohle všechno jsem kontroloval několikrát a zkoušel i různé kombinace nastavení.......Pořád nic.....Zrovna teď jsem udělal hard reset a vypadá že to chodí.....btw. PhoneAlarm jsem měl naistalovaný, ale odistaloval jsem ho....Tak je možný že to nějak rozhodil on.....
Ale opravdu nic jiného než Hard reset:(