Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Aplikace, či služba? - ToDo přes web a v mobilu

timmynovak (100)|16.11.2008 20:12
Ahoj, nemáte někdo tip an nějakou službu, která by umožňovala:

1. zadávat přímo do Windows Mobile zařízení úkoly
2. totéž z webu

Pár poznámek:
- mělo by to podporovat synchronizaci, klidně i typu master
- nemohu mít klasický outlook ve smyslu exchange serveru
- rád bych na windows mobile silného klienta, nikoli webové rozhraní pro winmobile

Existuje něco takévho? Používáte něco takového? Hledal jsem i calendar z windows live, ale tam jsem nenašel silného klienta pro mobile. Jsem ochoten jít i do něčeho, co by muselo mít složitě nainstalovanou serverovou část, jen ten exchange je nevyhovující. Díky za každou radu.
Zdenek Malinsky (9781)|16.11.2008 20:38
Koukni sem. Kromě exchange se tam diskutovala i jiná možnost. Taky by to asi šlo dálkově syncovat s googlem, ale s tím nemám zkušenost.
timmynovak (100)|16.11.2008 20:55
dík. google calendar je uz moc slozitej a nemá klasické todo, alespoň jsem to nenašel:(
Zdenek Malinsky (9781)|16.11.2008 21:34
A tahle možnost nevyhovuje? Je to zdarma a za ty peníze myslím dost dobré.

Ale abych se přiznal, dost dobře nechápu, co přesně chceš. :oops: :?
timmynovak (100)|16.11.2008 21:41
chci mít jednoduchý systénm pro evidenci úkolů, pro který by fungovalo:

1. možnost zadávání přes web na nějakém centrálním serveru, klidně budu provozovat
2. možnost zadávat do silného klienta na Windows Mobile zařízení
3. fungovala synchronizace

Proč? Jsem v terénu, procházím úkoly, zadávám si nové na WM. Jsem v kanclu, chci totéž dělat přes webové rozhraní. Jsem v kanclu a nemám u sebe WM, dostanu se alespoň přes web k poslednímu známému stavu. Díky.
Beny_ce4you (53)|16.11.2008 21:41
Osobne pouzivam "Remember The Milk". Je to online AJAX task list, ktery lze nacpat do Gmailu, do iGoole a hlavne ma klienta pro Windows Mobile, iPhone a podobne. Je to vsechno free, resp ten klient na Windows Mobile je tusim jen na 14 dni free. Pak kdyz se ti to zalibi tak se zaplati $25 na rok a muzes svistet.

Klient pro Windows mobile funguje presne jak jsem si ja predstavoval a to tak ze jen synchronizuje jiz existujici Tasks ve Windows Mobile s jejich serverem. Funguje to obousmerne, takze muzes menit/upravovat jak na Windows Mobile tak na webu a zmeny se mezi sebou prenesou. Klient je celkem jednoduchy a ma treba dost uzitecnou vlastnost pro ty co nemaj neomezeny data a to ze se synchronizuje pri spojeni s ActiveSync.
timmynovak (100)|16.11.2008 21:42
Zdenek Malinsky: WLM nemá synchronizaci kalendáře, tedy pokud vím do WM zařízení. U silného outlooku to prý jde ještě obejít, ale ve WM ne.
timmynovak (100)|16.11.2008 21:43
Beny: díky, zkusím.
Beny_ce4you (53)|16.11.2008 21:49
A pokud chces kalendar tak na ten pouzivam OggSync, ktery je taky vynikajici. Neco o nem uz muzes nalezt i tady na foru. Uz jen neco sehnat na Notes a budu maximalne happy.
timmynovak (100)|16.11.2008 21:50
ne, nechci kalendar, jen todo:)
babaq (309)|17.11.2008 10:58
Nemám to vyzkoušeno, narazil jsem na to teprve nedávno, ale co třeba Task2Gather?