Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

X1 nebo Touch Pro nebo Touch HD?

radekhulan (315)|16.11.2008 12:50
Jako majitel TyTN II řeším otázku, kterou si pokládá více lidí - koupit jako upgrade X1 nebo Touch Pro nebo Touch HD? Zatím se kloním nejvíce k X1, protože má kombinaci WVGA displeje a HW klávesnice. Touch HD má sice luxusní displej, ale bez klávesnice, a Touch Pro sice velice slušné VGA, ale jen 2.8", tedy stejná úhlopříčka jako u TyTN II, což není moc razantní důvod proč za 15.000 Kč udělat upgrade.

Věřím, že současní majitelé X1 mají zkušenosti s TyTN II (před měsícem či dvěma top telefon na trhu). Jaké je srovnání na X1? Fungují navigační aplikace, jako je iGo či TomTom? Fungují ostatní aplikace, třeba TextMaker a PlanMaker? Nejedná se mi o hry...
zdenpok (207)|22.3.2009 20:04
Docela rád bych toto téma obnovil. Spíše se rozmýšlím mezi Touch HD a Touch PRO. Na Heraldovi jsem si docela oblíbil hardwarovou klávesnici, na druhou stranu, pokud zrovna nepíšu nějaké dlouhé články, tak jsem si docela začal zvykat na softwarovou a předpokládám, že na Touch HD by se na softwarové klávesnici dalo psát ještě líp. Jaké s tím máte zkušenosti? Mrzí mě i absence tv out, na druhou stranu mě láká velký displej, téměř denně používám excel, což by byl pravdopodobně velký posun oproti Heraldovi. Touch Pro má zase klávesnici a tv out, takže je to celkem věda. Co byste doporučili?