Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Strana 2 z 2 PrvníPrvní 12
Zobrazené výsledky: 16 až 20 z 20

Téma: HTC Touch 3G Jade - zkušenosti, tipy a triky...

Nováček
    Registrace
    Dec 2008

jeste dotaz bych mel.. na HTC 3G se objevila nova oficialni romka... upgradoval jiz nekdo?
    Odpovídat lze po přihlášení

Občasný diskutér
    Registrace
    Nov 2004

Citace Původně odesláno od Phoenix
    Zdravim,
    priradit funkci HW tlacitkum lze pres v Strat -> Settings -> Personal -> Buttons, konkretne otaceni displeje lze priradit green tlacitku (1) az po uprave v registrech: "HKEY_LOCAL_MACHINE\System\GDI\Rotation" a zde v "HideOrientationUI" nastavit hodnotu na 0 (puvodni je 1) pote se v Buttons objevi
    Dík za odpověď! Mohl bys mi,prosím,upřesnit: Bez úpravy registrů umožňuje nastavení buttons přiřadit funkci jen "přidržení" tohoto tlačítka. Takže po uvedené úpravě registrů bude zel.tlačítko fungovat při krátkém stisku jako příjem hovoru, při delším stisku se otočí displej o 90st. Ano? Pokud je to tak,tak bych do toho šel. Ale hned bych se musel ptát, jak se dostanu do těch registrů,ještě jsem to nedělal.Asi to bude někde na tomto webu,ale nemohu to najít,tak snad mě jen nasměruj. Nepoužívám jiný prohlížeč než File Explorer.
    Lze v těch registrech umožnit i jiným HW tlačítkům přiřadit nějakou funkci? Jsem u S200 zvyklý používat 4 tlačítka. Když ne,vystačím jen s otáčením. Spoušť foťáku se ovládá jen na displeji, že? Není to zdroj roztřepání záběrů? Dík za pomoc!

Nováček
    Registrace
    Dec 2008

jj presne tak, pri kratsim stsku pijmes hover pri delsim stisku se provede ta druha (nastavena) volba (napr. otoceni displeje) .. na upravu registru pouzivam PHM RegEdit... jinak vyse popsany navod je odsud... http://www.smartwiki.cz/pocket-pc/htc/htc-touch-hd... je to sice z HD ale slape to i na Jade ) zelene a cervene tlacitko muzes u 3G nastavit urcite ostatni jsem nijak nezkousel... jo a fotit muzes i prostednim tlacitkem neo smerovy joypad ci jak se to jmenuje

Občasný diskutér
    Registrace
    Nov 2004

Dík za rady!!!
    Mohl by sem někdo dát výsledky benchmarkových testů Touch 3G? Má oproti Diamondu a HD rozdíl v QWGA displeji - měl by tedy být výrazně rychlejší. Mimo VS Benchmark by byl zajímavý i Spb, který má zvlášť test na operace s Files - jsou stejně rychlé nebo se u uvedených HTC liší?

Nováček
    Registrace
    Dec 2006

Dobry den

Mam 1 problem s HTC Jade. Vsetky tlacitka po stalceni cvaknu ale na D-pade smer doprava nevyda ziaden zvuk a tak nemam ziadnu spatnu väzbu ci som ho stalcil, inac ono funguje, len necvakne... Uz ma to dost vytaca... Keby mal niekto napad, jak to opravit, budem vdacny.
    Este som si vsimol, ze predny kryt nelicuje celkom dokonalo, ale to nie je nic strasne.

Tak tolko moje skusenosti s tyzdenim pouzivanim.

Strana 2 z 2 PrvníPrvní 12

Podobná témata

1. Reakcí: 761
    Poslední příspěvek: 17-11-2010, 21:18
  2. Reakcí: 1275
    Poslední příspěvek: 30-09-2010, 17:04
  3. HTC TyTN - tipy, triky a zkušenosti
    Od matrad v sekci Zbývající PPC
    Reakcí: 103
    Poslední příspěvek: 10-09-2008, 16:11
  4. E-TEN M700 - tipy, triky a zkušenosti