Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

HTC Touch Diamond (MDA Compact IV) - problém - nejde HR (Hard Reset)

abahaci (14)|15.11.2008 10:31
Zdravím, mám problém s GPS, vůbec nefunguje. Zkouším proto prvně hard reset a ani ťuk... Tlačítko hlasitosti už mám pomalu promáčklé dovnitř a pořád nic. Zkoušel jsem to snad 100x. Postup: Současně zmáčknout spodní boční tl. (snížení hlasitosti) a společně s ním Enter, tedy to kolečko uprostřed. Pak stylusem udělat soft reset. Je to tak? Ptám se proto, protože návod v orig. krabici byl jen v EN. Po této operaci mi naběhne klasická obrazovka, která je po soft resetu...
Fakt mě to štve, nevím co s tím. Díky všem za konstruktivní radu.
urys (402)|15.11.2008 10:53
tady je návod

[code]
1. Pull out the stylus.
2. With the device turned on, press and hold the VOLUME DOWN and
ENTER buttons, then press the RESET button with the stylus tip.
3. Release the RESET button, but continue pressing the VOLUME DOWN and ENTER buttons until you see this message on the screen:
4. Release the VOLUME DOWN and ENTER buttons, then press the
VOLUME UP button to perform the hard reset, or press any other
button to cancel the reset.

1. Vyndat stylus
2. Při zapnutém Diamondu, stisknout a držet "Volume down" a ENTER (kolečko), stylusem zmáčknout RESET
3. Uvolnit reset, ale pořád držet "Volume down" a ENTER, dokud se neobjeví následující obrazovka (viz ten link)
4. pak uvolnit obě tlačítka a pomocí "Volume UP" potvrdit HardReset
[/code]
abahaci (14)|15.11.2008 10:57
Díky, ale přesně takto to dělám. Po stisknutí soft resetu se hned objeví obrazovka, co je po soft resetu. Jako by ty stisknutý tlačítka nereagovaly...
urys (402)|15.11.2008 11:09
podle mě to mačkách blbě ..... (nic proti) ... ale problém bude mezi klávesnicí a židlí ;)


stiskni to volume down (začne se ti ztlumovat zvuk), drž ho a stiskni to ENTER, taky ho drž a stylusem ten reset, prostě to musí jít, ale buď v klidu, nejsi jedinej, komu se to nedařilo, ale nakonec snad všichni uspěli

hlavně to musíš držet pořád, dokud nenaskočí ta obrazovka, tj. nepouštět to s tím reset!
Pavlus_ce4you (125)|15.11.2008 11:36
Tak to zkus z menu telefonu - nastavení - systém - obnovit výchozí. Aspoň myslím že to tam tak nějak je, mám anglickou verzi.
iron side (253)|15.11.2008 16:29
je pravda,ze je potreba trochu cviku,hlavne zadnou silu:D
Kdyz ti to do ted nejde,vyndej baterii a vloz zpet.Stiskni zaroven tlacitko volume - a enter.
Potom stiskni stylusem softreset a drz cca 2sec.a pust reset ale drz tlacitka az ti nabehne bila obrazovka.
Me to tak funguje.
Jinak v nastaveni muzes vymazat vnitrni pamet,je to taky hardreset,ale nevymazes storage.
blackman_82_ce4you (255)|15.11.2008 20:36
az se ti podari ten reset napis sem prosim kolik mas mista v pameti telefonu. Motam se porad od 1MB - 16MB a premyslim ze bych udelal taky reset ;) Jinak ja mam ofiko ROM 1.93 Diky