Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

HTC Touch Pro (Vario IV) - přechod z HTC Touch Cruise?

dvsole (30)|14.11.2008 12:32
Ahoj, moc vás prosím o radu.. k květnu jsem si pořídil Touch Cruise. V tu dobu jsem měl prostudovanou většinu fór a byl jsem si jistý, že dělám správný krok.. minulý týden jsem potkal kámoše a ten má Diamonda. Na první pohled mi přijde hezký, i co jsem se dočetl 3Dprostředí je pro mě docela lákavé, jsem prostě trošku blázen do novinek atd, jenže vyplatí se tento přechod? Nemám nějak moč času nyní číst tisíce stran na fórech, spíš by mi šlo o vaše stručné názory, zda by to bylo dobrá volba.. hlavně mi jde o klávesnici, jestli se na diamondovi píše lépe než n Cruisovi, mám tam sice Resco, ale i tak to prostě bez stilusu nejde a to mě sem tam při práci v "terénu" omezuje.. Pak často využívám e-mail, ale v něm by předpokládám u Diamonda neměl být problém.. další věc se týká české lokalizace, je v pohodě? A slovník CZ T9, dá se s ním v pohodě psát? To je právě asi jediný nedostatek, který mě u Cruise vadí - klávesnice, pomalejší psaní atd.. Nebo se vyplatí přejít na HTC Touch Pro, kvůli plnohodnotné klávesnici? Píše se na ní dobře? Prostě vyplatí se do tohoto přístroje investovat? JEŠTĚ JEDNOU MOC DĚKUJI ZA RADY A POSTŘEHY!!!
kome_ce4you (56)|14.11.2008 15:18
Co se tyce psani na softwarove kl. ,tak si diamondem urcite polepsis ,jestli potrebujes i hw klavesnici netusim ,je urcite mnohem pohodlnejsi a ta na touch pro je opravdu vyborna, ja mam touch pro kvuli ni ,vga a slotu pro micro SD ,ktery na diamondu neni.
dvsole (30)|14.11.2008 15:44
A jak je to s rychlostí otevírání programů atd, není problém, že by byl telefon pomalý? Telefon používám na klasické činnosti - volání, psaní sms, stahování pošty v terénu (odpovídání, ale ne žádné slohy) a samozřejmě plánování - kalendář. U Cruise mi vadí, že soft klávesnicí člověk nemůže dobře používat např za chůze, když si potřebuje poznamenat nějakou schůzku a nebo odpovědět na sms. Je v tomto diamond lepší? Nebo prostě půjdu do Touch Pro a bude to.. v tom bych snad chybu neudělal, akorát, že bude trošku větší (širší) než diamond, ale vesmes se pro mě moc nezmění, Cruise není také žádný převratný hubeňour..;)