Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Samsung Omnia SGH i900 - problém - Synchronizace Google Calendar-Outlook-Samsung

Erdkin (55)|14.11.2008 12:04
Z určitých důvodů nemám na svém počítači v práci nainstalovavý Outlook a ActiveSync. Dosud (na PDA od HP) jsem to řešil používáním Google Calendaru, do kterého jsem si psal do kalendáře údaje o činnosti, schůzky..., doma jsem to přes Google Sync synchronizoval s Outlookem a tím pádem i s PDA. Šlo to i orbráceně, co jsem napsal někde venku do PDA, převedlo se do Outlooku a pak i do Googla.
Na Samsungovi je ale problém, co napíšu do Googla, objeví se v Outlooku, ale v PDA to není. Musím do záznamu v Outlooku "šáhnout" (změnit něco a pak uložit), až potom se mi to synchronizuje a objeví v PDA. Zrada je tedy asi v Outlooku, ale netuším kde. Jak jsem již uvedl, s HP to makalo bez problémů.

Kromě odpovědi "nainstaluj si v práci Outlook" uvítám každý nápad ;)
Erdkin (55)|14.11.2008 17:38
Odpovím si sám ;)

Už to maká, příčin bude možná víc
- vyšla nová verze Google Sync (nainst. se včera), možná to má vliv???
- asi to chce dodržet postup nejdříve synchronizovat Outlook s Googlem, pak Googla odpojit a synchronizovat Outlook s PDA, příp. pokud byly změny v PDA a promítly se do Outlooku, tak ještě nakonec odpojit PDA a synchronizovat Outlook s Googlem. Zní to složitě, ale princip je jednoduchý - nemít zapojené všechny tři najednou, ale vždy jen dva. Zatím to tak fungluje :D