Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Zobrazené výsledky: 1 až 2 z 2

Téma: Samsung Omnia SGH i900 - problém - Synchronizace Google Calendar-Outlook-Samsung

Občasný diskutér
    Registrace
    Dec 2005

Z určitých důvodů nemám na svém počítači v práci nainstalovavý Outlook a ActiveSync. Dosud (na PDA od HP) jsem to řešil používáním Google Calendaru, do kterého jsem si psal do kalendáře údaje o činnosti, schůzky..., doma jsem to přes Google Sync synchronizoval s Outlookem a tím pádem i s PDA. Šlo to i orbráceně, co jsem napsal někde venku do PDA, převedlo se do Outlooku a pak i do Googla.
    Na Samsungovi je ale problém, co napíšu do Googla, objeví se v Outlooku, ale v PDA to není. Musím do záznamu v Outlooku "šáhnout" (změnit něco a pak uložit), až potom se mi to synchronizuje a objeví v PDA. Zrada je tedy asi v Outlooku, ale netuším kde. Jak jsem již uvedl, s HP to makalo bez problémů.

Kromě odpovědi "nainstaluj si v práci Outlook" uvítám každý nápad
    Odpovídat lze po přihlášení

Občasný diskutér
    Registrace
    Dec 2005

Odpovím si sám

Už to maká, příčin bude možná víc
    - vyšla nová verze Google Sync (nainst. se včera), možná to má vliv???
    - asi to chce dodržet postup nejdříve synchronizovat Outlook s Googlem, pak Googla odpojit a synchronizovat Outlook s PDA, příp. pokud byly změny v PDA a promítly se do Outlooku, tak ještě nakonec odpojit PDA a synchronizovat Outlook s Googlem. Zní to složitě, ale princip je jednoduchý - nemít zapojené všechny tři najednou, ale vždy jen dva. Zatím to tak fungluje
    Odpovídat lze po přihlášení

Podobná témata

1. Samsung Omnia SGH i900 - problém - zahlcení paměti
    Od kure007 v sekci Omnia SGH-i900
    Reakcí: 7
    Poslední příspěvek: 22-04-2009, 21:12
  2. Reakcí: 11
    Poslední příspěvek: 20-02-2009, 19:49
  3. Samsung Omnia SGH i900 - problém s instalačním CD
    Od jirii_ce4you v sekci Omnia SGH-i900
    Reakcí: 7
    Poslední příspěvek: 06-01-2009, 06:48