Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Zobrazené výsledky: 1 až 4 z 4

Téma: Zvuk

gamers_ce4you
    Guest

Čaute mam takovýhle problém pořídil sem si MDA Compaq VI po předchozím používáni compacta III byl moc spokojen u nového compacta ale veškera muzika MP3 ,hraje jak v přehrávači tak vyzváněni takasi na 50 procent podle předchoziho compactu vše naplno mate stejnou zkušenost ? nebo něco je zle umně ?
    Odpovídat lze po přihlášení

Moderátor Avatar uživatele Zdenek Malinsky
    Registrace
    Mar 2004

Už si z něho zkoušel telefonovat? Vždyť to Pavel píše v recenzi a určitě se to tu v diskuzi mnohokrát probíralo.

gamers_ce4you
    Guest

Jo už sem něco našel / AudioPara3.csv / chci se jenom zeptat existuje je ještě jiný lek

Nováček
    Registrace
    Jul 2008

Citace Původně odesláno od gamers
    Čaute mam takovýhle problém pořídil sem si MDA Compaq VI po předchozím používáni compacta III byl moc spokojen u nového compacta ale veškera muzika MP3 ,hraje jak v přehrávači tak vyzváněni takasi na 50 procent podle předchoziho compactu vše naplno mate stejnou zkušenost ? nebo něco je zle umně ?
    Potvrzuji! U mne hrál Qtek 8100 taky mnohem hlasitěji. A co je horší, diktafon úplně šeptá. Hlásil jsem to jako závadu, byl jsem 14 dnů bez MDA a ze servisu se to vrátilo, prý je všechno v pořádku. Je tady ještě někdo, kdo má v MDA IV taky tichý zvuk? I zvonění telefonu je jakoby na 50%. Myslíte, že se to dá nějak sw ošetřit? Úprava registrů atp?
    Díky za radu

Podobná témata

1. Zvuk v MIO 550
    Od fialka_ce4you v sekci Mio
    Reakcí: 8
    Poslední příspěvek: 23-01-2008, 10:09
  2. zvuk pro sms
    Od andrewv v sekci Zbývající zařízení Asus
    Reakcí: 3
    Poslední příspěvek: 06-07-2007, 22:40
  3. zvuk