Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Zvuk

gamers_ce4you (0)|13.11.2008 18:43
Čaute mam takovýhle problém pořídil sem si MDA Compaq VI po předchozím používáni compacta III byl moc spokojen u nového compacta ale veškera muzika MP3 ,hraje jak v přehrávači tak vyzváněni takasi na 50 procent podle předchoziho compactu vše naplno mate stejnou zkušenost ? nebo něco je zle umně ?
Zdenek Malinsky (9781)|13.11.2008 20:56
Už si z něho zkoušel telefonovat? Vždyť to Pavel píše v recenzi a určitě se to tu v diskuzi mnohokrát probíralo.
gamers_ce4you (0)|14.11.2008 06:25
Jo už sem něco našel / AudioPara3.csv / chci se jenom zeptat existuje je ještě jiný lek
Peter Stoličný (13)|15.11.2008 15:34
[quote=gamers]Čaute mam takovýhle problém pořídil sem si MDA Compaq VI po předchozím používáni compacta III byl moc spokojen u nového compacta ale veškera muzika MP3 ,hraje jak v přehrávači tak vyzváněni takasi na 50 procent podle předchoziho compactu vše naplno mate stejnou zkušenost ? nebo něco je zle umně ? [/quote]

Potvrzuji! U mne hrál Qtek 8100 taky mnohem hlasitěji. A co je horší, diktafon úplně šeptá. Hlásil jsem to jako závadu, byl jsem 14 dnů bez MDA a ze servisu se to vrátilo, prý je všechno v pořádku. Je tady ještě někdo, kdo má v MDA IV taky tichý zvuk? I zvonění telefonu je jakoby na 50%. Myslíte, že se to dá nějak sw ošetřit? Úprava registrů atp?:(
Díky za radu