Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

FSC Loox 420 - problemi z bluetooth, samovolné vypínanie

Nem00 (3)|13.11.2008 12:09
Mam taky problem ze ked na svojom looxe 420 spustim bluetooth tak sa ma asi po 15 minutách -niekedy aj skor- sám od seba vypne a neviem preco. ked dam zase SETTINGS tak tam uz ani nemam polozku ze BLUETOOTH ON /OFF ale je tam napisane "insert a Bluetooth card to turn it on".potom ked dam BLUETOOTH MANAGER tak mi vyskoci ERROR "The bluetooth radio failed to turn ON due to insufficient driver memory avaible. You must perform a normal reset before you can turn ON the bluetooth radio" Neviete ci je to problem hardwaru alebo softwaru?aok mam zvysit driver memory tych 15 minut ida uplne bez problemov, pekne na modro blika a zrazu mi len GPS navygacia povie ze "externa prijimac odpojeny".ako externy GPS prijimac používam HOLUX -ten je uplne novy a funguje super- a ako GPS software iGO8. Dakujem uz vopred za kazdu radu.dakujem dakujem dakujem:) :) :)
Žulda_ce4you (244)|13.11.2008 12:53
Poslední cca měsíc a půl mi BT na Loox 410 blbne taky, na 1 PC mi jde AS přes BT v pohodě, na dalších 2 se ani nespáruje. GPS se mi také odpojovala, ještě že mám Nokii se Symbianem (když jsem odpojování BT zjistil asi 3 km po začátku celodenní cesty do zahraničí, málem mě omyli :evil: ).
Asi už si máme koupit nové stroje, jenže já nevím jaký. Komunikátor nechci, používám to jak oorganizér, správce financí a SuperMemo. Takže pošilhávám po iPaq 114...
zivan (615)|13.11.2008 13:07
Dela ti to jen iGO 8? Podle te chybove hlasky to vypada, ze se ti zaplni pamet a BT padne. Zkus si zazalohovat PDA, udelat hardreset a nainstalovat jen iGo a testnout to. Zkus taky pridelit co nejvic pameti spustenym programum.
Nem00 (3)|13.11.2008 23:48
Este by som sa rad spytal ako sa priraduje viac pameti programom lebo ja sa do toho vobec nevyznam. a ci mi pomoze ked si kupim vecsiu SD kartu lebo teraz mam iba 512MB.dakujem
zivan (615)|14.11.2008 10:34
Precti si clanek Jak je to na Pocket PC s pamětí?

Pamet pro spustene programy se nastavuje posuvnikem v nastaveni pameti.
Nem00 (3)|17.11.2008 10:30
U mna vyzera asi takto ta tabulka MEMORY. Neviem na ktoru stranu to mam poposuvat a ako sa robi resetovanie kompletne PDA.

Total main memory : 62.5 MB

Storage Program

Alocated 16.42 MB Alocated 46.33 MB
In use : 1.29 MB In use : 14.18 MB
Free : 15.13 MB Free : 32.15 MB

Running program su

TASKS
Windows Media
Calendar
COntacts
FIle explorer

Bluetooth mam vypnuty aj wifi vypnute.

dakujem za pomoc:)
zivan (615)|17.11.2008 11:24
Klasicky reset jsi asi zkousel (zmacknout stylusem spodni "reset otvor"). Hardreset ti vrati PDA do stavu po zakoupeni, takze prijdes o vsechny nainstalovane programy, nastaveni, data...atd. Takze si vse zalohuj a podrz zapinaci tlacitko a stylusem zmackni spodni reset. Po 10s by se PDA melo restartovat.