Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Samsung Omnia SGH i900 - Manila 2D - zkušenosti

gashtan (18)|13.11.2008 08:48
Chcem sa spytat, ci s tym ma niekto skusenosti a ci sa to obec da rozbehat na Omnii kupenych u nas.
na fore MoDaCo som nasiel nieco pre Omnie, ale odrzadza ma predovsetkym robustnost tohto softu. Zobrat si pre seba skoro 50MB to je podla mna dost. Tak by ma zaujimal Vas nazor, ak to poznate.
Ci to funguje svizne, reaguje bez zdrzania a zadrhelov...proste ci sa oplati to tam nahodit :D

PS: inak na tom fore je hned zhora pisane ze len pre En ROM (takze ak to mam kupene na SR a mam tam PDA:i900BPHJ3/NYHJ1 (viac neviem vycitat :D)) tak je mozne ze to ani nerozbehnem...
t0m (87)|13.11.2008 12:54
No a nebylo by jednodušší tam rovnou flashnout ROMku s manillou?
No jo, asi bude problém se zárukou. Osobně jsem nezkoušel ani jedno.
Shennlon (73)|28.1.2009 13:49
Tu je navod ako nato. http://www.pspmyspace.com/omnia/2009/01/installing-manila-2d-on-omnia.html. Zajtra sa do toho pustim:))

edit: Tak som to skusil. Manila sa nainstalovala v poho ale nefungovala korektne. Telefon sa mi 2x restartoval. Nic moc. Mozno to niekomu pojde lepsie.

Navod:Musite mat volnych min. 20 MB v pam. tel. Stiahnut subor, dat instalovat. Pocas instalacie vam nesmie zhasnut obrazovka(najlepsie je pocas instalacie nechat mob. v nab. alebo prip. k pc). Po nainstalovani nastavit v mi home temu na manila a touch flo. Po potvrdeni sa to samo spusti.
gashtan (18)|30.1.2009 08:01
..dakujem za skusenosti, ja som to po precitani zopar for vzdal (zevraj velka chybovost a velke poziadavky), ale priama skusenost sa vzdy zide. Takze hod este zopar tvojich postrehov a mozno sa predsa len na to dam :D
Shennlon (73)|30.1.2009 20:09
Manila dost trhala a niektore funkcie vobec nefungovali (napr prehravac hudby sa ani nespustil, nedalo sa dostat do setings manili, vyhodilo to chybovu hlasku a tel. sa restartoval., nenacitavalo pocasie- ani sa nedalo nastavit). Vyzeralo to pekne ale pouzitelnost 0. :no:
Vitezslav2 (226)|15.7.2009 20:54
Je manila i v CZ?
frogale (447)|16.1.2010 16:30
Mam Manilu v Omnii uz cca rok a nemuzu si vynachvalit.. Oproti originalnimu softu je o 200% pouzitelnejsi.. Ceskou Manila ROMku jsem jeste nikde nevidel, ale to cloveku vetsinou nevadi..

Jinak vse je krasne plynule a hlavne prijemne na dotyk.. Stylus pouzivam jen v pripade psani SMS.. V nouzi jde ale psat i rukou..

Tod pokukuji po Manila ROMce s WM6.5 (na Modaco je jich tuny), kde by melo byt ovladani prsty jeste lepsi..