Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

HTC Touch Prol (Vario IV) - nezobrazují se kontakty

kovarp (1)|12.11.2008 13:25
Ahoj nevíte někdo v čem je zakopaný pes, když se mi v HTC nezobrazují kontakty když dám contact list? Po jeho otevření je složka prázdná, chybí dokonce i první položka-vložit nový kontakt. Fungují pouze při hledaní pomocí psaní sms zprávy nebo funkce telefonu. Problém je že při vyndání sim karty fungují bez problémů. Telefon je od O2 a po předchozích zkušenostech se raději ptám, protože je mi jasné, že na pobočcce O2 ho pošlou do Tábora a po 3 týdnech mi jej vrátí, že žádnou chybu nenalezli. A budu si muset opět udělat výlet na jih čech...:(( Díky Pavel
kome_ce4you (56)|12.11.2008 13:38
Nemas tam zapnuty nejaky filtr?
libor_m (1026)|12.11.2008 15:30
1. Zkontroluj zapnutí filtrů (stále by měla být vidět první položka "new")
2. Co to dělá při synchronizaci s Outlookem?
3. Udělej si zálohu v Outlooku, potom všechno smaž a synchronizuj znovu
4. Zkus PIM Backup
... poslední možnost je HR, ne servis (v tomto případě)
Homer261 (98)|20.11.2008 21:57
Kontakty jsou poněkud překombinované, jejich správa má sice logiku, ale pro běžného uživatele možná až přílišnou.:)
Při zadávání účastníka akce v kalendáři se zobrazí jen kontakty s e-mailem, neboť se předpokládá, že se dotyčnému pošle oznámení o schůzce. Pokud si chce někdo doplnit do události osobu pouze s telefonním číslem, má smůlu.
Při ukládání nového telefonního čísla po hovoru to vypadá, jako by se kontakt ukládal na SIM - nabídne se jen číslo volání, ostatní detaily nikoli. Ve skutečnosti se kontakt ukládá do zařízení a k ostatním položkám je přístup až druhotně při jeho úpravě. Systém předpkládá, že uživatel po uskutečněném volání spěchá a nechce doplnit k novému kontaktu další informace.:sarcastic:
libor_m (1026)|21.11.2008 15:37
Vyčerpávající, ale není to k problému.