Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

ASUS P750 - problém - není GPS signál

TC_ce4you (20)|11.11.2008 21:03
Zdravim. Prosim o radu pri nastaveni GPS. Koupil jsem ofico verzi iGO2007 spolecne s ASUSem P750 a po vsech moznych i nemoznych pokusech se mi nedari aktivovat GPS. Mate nekdo napad, jak na to? Pri stratu iGO mi to hodi hlasku "Neni GPS signal" a ja nevim kudy dal...za cokoliv budu rad, predem diky!
tomsoft (2734)|11.11.2008 23:19
Zdravím,
Možná by ale stálo za to, popsat trochu více o tom, co už jsi možného a nemožného zkoušel. Nebo si i něco přečíst v sekci ASUS P750 - obecná diskuze...
V IGO - nastavení - a na další stránce - je volba GPS , tam je vpravo dole tlačítko pro automatické zjištění GPS. Nebo je možno ručně tyto hodnoty nastavit.
Port: 2
Rychlost: 57600
(CZ překlad se může lišit), ale tyto dvě hodnoty tam jsou. Nejdříve ale zkus to automatické hledání.
TC_ce4you (20)|12.11.2008 11:22
Zkousel jsem veskera manualni nastaveni, i detekci s configem, ale nic, prohodit porty, zmenit frekvence, dat to do defaultu, atd. Ovsem stala se zasadnejsi vec, omylem jsem si odinstaloval ASUS GO a ted nemam nic :-) Poradi nekdo, jak z toho ven? Kdyz udelam MR, natahne se pak install z mSD jako pri prvnim startu PPC? Diky
tomsoft (2734)|12.11.2008 12:28
Protože, jak píše, že jsi omylem odinstaloval IGO, tak toto technické téma, Tebou založené, ztrácí smysl.
Proto ho zamykám a můžeš zkusit ten HW reset. Jestli se Ti načte instalace, to nevím, ale myslím že ano. Pokud je na kartě složka 2577 tak jo.
Určitě se podívej do samostatné sekce IGO, kde najdeš spustu informací.

Ale jestli máš IGO zakoupené, tak by mělo být na SD kartě a mělo by jít kdykoli nainstalovat nebo přeinstalovat.