Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Strana 2 z 51 PrvníPrvní 123412 ... PosledníPoslední
Zobrazené výsledky: 16 až 30 z 762

Téma: HTC Touch HD - obecné zkušenosti, tipy a triky...

Občasný diskutér
    Registrace
    May 2006

Ahoj, no nic na šňúrku nevidím....
    Odpovídat lze po přihlášení

Nováček
    Registrace
    Jun 2008

Citace Původně odesláno od Atisbusty
    5)Dále mi přijde, že při příjmu hovoru je velmi dlouhá prodleva mezi stisknutím příjmu a faktickým příjmem. V tomto byl Cruise bezproblémový. S tím asi souvisí i to,že při hovoru když se potřebuji dostat do kalendáře, jsou tam dost prodlevy. To je ale na delší testování.
    6)Nevím kde namapovat tlačítka na spodní části displeje
    7)Obrazovka vypadá jinak super a není ji co vytknout, pouze nevím, kde lze nastavit jas a podsvícení
    Aleš
    Hej "prodleva" je aj u mna cca 1-1,5 s
    Tlacitka no to zatial neviem...
    podsvietenie : Start-Settings-System-Power-Backlight

P.S nezacal som tu debatu v tomto vlakne ze sem dam "recenziu" ale ze sem bude davat kazdy svoje postrehy a rady ako s HD narabat!!!

Občasný diskutér
    Registrace
    Jan 2008

dotaz ma i Proximity senzor (šetří energii během hovoru díky vypnutí displeje), ???To ma iphone a take HTC MAX 4G a te je skoro to same co co HD aspon HW krom WiMAX

Pravidelný diskutér
    Registrace
    May 2006

Takže zavesiť na šnúrku aby mi pri obúvaní nevypadol z vačku na košeli sa nedá - toho som sa obával...
    Podľa toho, čo si písal je to zatiaľ s prvou ROM taký polotovar - máte na to taký výraz "neotesánek" myslím. Veľmi ma to mrzí, pretože som ho chcel zajtra kúpiť a nerád by som sa popálil druhý raz ako s HTC PRO. Touch FLO je pekné, vcelku mi aj vyhovuje, ale stabilite systému vôbec neprospieva. Vážne premýšľam na tým, že ho dám preč a budem fungovať iba na štandard WM. Zasa budem na začiatku ako s Kaiserom - nech mu je zem ľahká. Myslím, že prišiel čas dať zbohom WM :no: - som zvedavý na Androida
    Ešte mu dám raz šancu :yes: a asi dosť...:no: :!:

Občasný diskutér
    Registrace
    Jan 2008

a jeste jeden dotaz pri prijmu hovoru doufam lehce zavibruje jak diamond ?

Nováček
    Registrace
    Jun 2008

Citace Původně odesláno od pretorian
    a jeste jeden dotaz pri prijmu hovoru doufam lehce zavibruje jak diamond ?
    ano

Občasný diskutér
    Registrace
    May 2006

Ano, při volání se vypíná displej, což mě popravdě lehce štve, neb denně visím na telefonu prakticky pořád a jak jsem rozlítanej, tak se mi velmi často stává, že někoho vytočim a zapomenu koho...uznávám ale, že proti blbosti žádný softwareale neexistuje :-)

Jinak zavinrování teď nevím, mám nastavenou vibraci stále. S tím je však spoje jeden problém, který jsem ted pred chvílí zjistil. Pokud zmáčknu tlačítko příjmu hovoru, tak přestane telefon zvonit, ale dovibruje si ještě jeden cyklus...

Občasný diskutér
    Registrace
    Jan 2008

ne pockat ja nemyslim ze se vzpne obraz a zapne az hovor ukoncis ten senzor umi to ze kdzy to oddelas od ucha(hlavy) tak se opet lcd rozsviti to ze zhasne pri volani to umi i diamond ale to ten neznamena ze to ma senzor

Občasný diskutér
    Registrace
    May 2006

Aha, tak to ještě tak vyzkoušené nemám. To byl spíše odhad předtím

Občasný diskutér
    Registrace
    May 2006

Jeste takova neprijemna drobnost, ktera na Crusiovi fungovala. Pri psani textovek se doplnovalo jmeno, pokud jsem ho psal rovnou do radky Komu. To zde bohuzel nefunguje

Nováček
    Registrace
    Feb 2007

Atisbusty: tak to je zvláštní, to mi funguje bez problému. Pokud zadám třeba "s", automaticky se mi ukáží prvních pár kontaktů na "s", které kliknutím potvrzuji.

Jinak jsem se zařízením tak nějak spokojen, ale čekal jsem trochu víc. Přemýšlím, že ho nakonec prodám. Občas je to dejchavičný. Trochu zamrzí, že aplikací a her je pro rozlišení málo, ale toť jen otázka času a snad dobré vůle programátorů. Vyzkoušel jsem pár známých a velmi dobrých her (Pocket UFO, Palm Heroes, Sokoban, atd.) a bohužel katastrofa. Některé se ani nespustili. Co potěší, spolehlivě funguje ICQ klient QIP, ale pokud máte několik desítek kontaktů, tak při spuštění pozorujete, jak se postupně načítají. TouchFlo je pěkné, ovládá se celkem dobře a na plynulost si taky nemůžu stěžovat. Opera Mobile včetně IE katastrofa, samé škubance, zoomování. Co mě zklamalo, že IE ani Opera nepodporuje mini rozhraní klientského přístupu k webovému rozhraní Kerio, tam to měl Safari perfektně zpracované s možností výběru rozhraní a byla to lahůdka s tím pracovat.

ipf ipf je offline
    Starousedlík SMob
    Registrace
    Dec 2003

Citace Původně odesláno od Petr.Sybol
    Njn, to bys musel některým zde přispívajícím snad i platit, aby ses dozvěděl podstatné věci :sarcastic: .....
    Ahoj Petře.
    tvoje stránka o Qteku byla bezkonkurenční a je pěkné číst, že si pořizujeješ HáDéčko. Tak doufám, že než dorazí i k nám na Vysočinu (pošta slíbila, že tu bude do 14-té hodiny), už budu číst tvé zkušenosti, rady a návody...

Občasný diskutér
    Registrace
    May 2006

Ahoj, no tak to je zvlastni,ze ti to jde. Mam tam asi 1 000 kontaktu, tak jestli to na nej nejni moc. Stejne tak mi nejde oznaceni vice zprav jak u emilovych, tak u sms. Ze by kazdy kus jiny ? U cruisru jsem s timto problem nemel.

Občasný diskutér
    Registrace
    May 2006

Jinak s tim doplnovanim jmena jsem mel na ymsli primo v tom radku To: . Pokud uz kliknu na to To: a otevre se mi seznam jmen, tak tam uz mi to funguje na prvni pismeno taky.

Občasný diskutér
    Registrace
    Nov 2005

Zrejme kazdy kus jiny. Ja kdyz v To zacnu psat jmeno, tak hned nad klavesnici mam pruh, kde se automaticky zuzuje vyber adresata.

Strana 2 z 51 PrvníPrvní 123412 ... PosledníPoslední

Podobná témata

1. E-TEN V900 - Obecné zkušenosti, tipy a triky...
    Od rady4_ce4you v sekci Zbývající zařízení E-TEN
    Reakcí: 74
    Poslední příspěvek: 03-04-2009, 08:22
  2. Reakcí: 3
    Poslední příspěvek: 23-01-2009, 10:43
  3. Navigon 7210 - tipy, triky a obecné zkušenosti...
    Od Tarabascz_ce4you v sekci Navigon
    Reakcí: 3
    Poslední příspěvek: 04-01-2009, 20:32
  4. TE-N3 - obecné zkušenosti, tipy a triky...
    Od Standa99_ce4you v sekci Zbývající značky
    Reakcí: 1
    Poslední příspěvek: 21-10-2008, 19:27
  5. E-TEN X600 - obecné zkušenosti, tipy, triky...
    Od scerba v sekci Glofiish X6xx
    Reakcí: 8
    Poslední příspěvek: 20-10-2008, 18:34