Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Strana 11 z 51 PrvníPrvní ... 91011121321 ... PosledníPoslední
Zobrazené výsledky: 151 až 165 z 762

Téma: HTC Touch HD - obecné zkušenosti, tipy a triky...

Nováček
    Registrace
    Nov 2008

Tak jsem už nějaké odpovědi na moje minulé otázky získal, na některé, které mě trápí nejvíc ale zatím ne.. diky za pomoc..

1) jde něak nastavit, aby se v případě nepřijatého hovoru zamknul displej? Jde mi o to, když mi někdo volá, já to neslyším, tak pak svítí displej a jde na něm prakticky "mačkat" cokoli, takže se klidně může nějaký kontakt vyvoval atd.. zatím jdem to vyřešil zamykáním displeje přes heslo, ale nešlo by to vyřešit nějak jinak - nastavit někde v systému zamykání displeje aby to nevyžadovalo heslo? Pak by se do systému vracelo rychleji..

2) v náhledech mailů v touch flo mi nejde Š, píše mi to různé znaky.. ostatní česká diakritika funguje ok.. dá se to nějak opravit?

3) když přijmám hovor, dám answer, tak telefon ještě cca 3 sec vybruje, než se zvedne, dělá vám to taky?

4) jde nějak nastavit, abych neměl na hlavní obrazovce datum ve formátu XI 20, 2008 ale klasicky 20. 11. 2008? V Regional Setings jsem si nastavil Czech, ale i tak mi to datum ukazuje v zalozce HOME takto..
    Odpovídat lze po přihlášení

Nováček
    Registrace
    Feb 2007

dvsole
    K bodu 1. Používám slide zamykání přes S2U2. Pokud někdo zavolá a já neprovedu žádnou akci, tak je display stále zamčený a bez odemčení na obrazovce vidím ikonu nepřijatého hovoru. Myslím, že tohle by Ti mohlo pomoct.

Nováček
    Registrace
    Aug 2005

Nevim jestli mi poradite ale stale se mi na pozadi bez nejake priciny spousti ActiveSync. Vypnu ho a za par minut se opet objevi mezi spustenymi programy a to treba i kdyz cihla lezi v kapse. Tak nevim jestli to tak ma bejt nebo to spousti nejaky program, popripade to lze vypnout. Diky za pripadne info.

Pravidelný diskutér
    Registrace
    May 2006

Zdravím. Nemáte tip na alternativu k programu Ringo na přiřazení vyzvánění skupinám a jednotlivcům?

Nováček
    Registrace
    Feb 2007

dvsole:
    v pohodě, jedná se o aplikaci S2U2, která má zamykání na bázi iPhone včetně několika možností nastavení (zobrazení počasí, úkolů, zmeškané sms/hovory, atd). Je možno do něj stáhnout i češtinu.
    Info
    Info

Další volbou je vynikající aplikace PocketShield, která na HD funguje bezproblému
    Info
    Demátka
    Test

Nováček
    Registrace
    Oct 2008

activesync se spousti automaticky s tim nic pokud vim neudelas

Nováček
    Registrace
    Nov 2008

Citace Původně odesláno od Petr.Sybol
    dvsole:
    v pohodě, jedná se o aplikaci S2U2, která má zamykání na bázi iPhone včetně několika možností nastavení (zobrazení počasí, úkolů, zmeškané sms/hovory, atd). Je možno do něj stáhnout i češtinu.
    Info
    Info

Další volbou je vynikající aplikace PocketShield, která na HD funguje bezproblému
    Info
    Demátka
    Test

A mohl by jsi mi na zaklade tvych zkusenosti s oběma programy rict vyhody/nevyhody obou? diky moc.. mne jde jen o to, abych se mi zamkl sisplej v pripade, ze neprijmu hovor..

Občasný diskutér
    Registrace
    Jul 2006

Citace Původně odesláno od flatliners
    activesync se spousti automaticky s tim nic pokud vim neudelas
    Já si myslím, že by měla pomoct tento malinký prográmek http://smartmania.mobilmania.cz/foru...ic.php?p=70339

ipf ipf je offline
    Starousedlík SMob
    Registrace
    Dec 2003

to dvsole:
    změnu datumu můžeš udělat v prográmku Config TF3D, najdeš ho určitě na webu (já ho našel taky ;-)

a mám dotaz do pléna:
    1. od rána se mi neaktualizuje počasí v TF3D, je problém u mne, nebo na jejich webu?
    EDIT: už to jde
    2. to počasí animuje pořád, nebo se vám taky po cca 5-ti vteřinách animace zastaví?
    (ať vím, jestli mám HRkat, nebo ne)

Nováček
    Registrace
    Feb 2007

ipf:
    Počasí se animuje jen pár vteřin, pouze pokud je déšť, tak se čeká ještě na stěrače Pak se animace zastaví, pokud neprovedeš refresh.

Nováček
    Registrace
    Nov 2008

OK díky, datum vyřeším, mrknu na to večer... ještě dvě věci:

1) u S2U2 mi nejde nastavit počasí (aby se zobrazovalo na obrazovce při zamknutém displeji..), jak se to musí zadat, aby to spolupracovalo? Nemám sbp weather, ale klasické..
    2) když jsem si lepil na displej fólii, tak mi nedrží úplně ideálně.. nahoře u kamery a sluchátka a dole v rohu není úplně přichycená.. neměl jste někdo stejný problém? Docela mě to štve, vypadá to blbě.. když na to zatlačím, tak se to sice přichytí, ale jen na chvíli..

Obyvatel SMob
    Registrace
    Dec 2005

Citace Původně odesláno od dvsole
    1) jde něak nastavit, aby se v případě nepřijatého hovoru zamknul displej?
    2) v náhledech mailů v touch flo mi nejde Š, píše mi to různé znaky.. ostatní česká diakritika funguje ok.. dá se to nějak opravit?
    3) když přijmám hovor, dám answer, tak telefon ještě cca 3 sec vybruje, než se zvedne, dělá vám to taky?
    4) jde nějak nastavit, abych neměl na hlavní obrazovce datum ve formátu XI 20, 2008 ale klasicky 20. 11. 2008?
    1) ani na to nepotřebuješ externí aplikaci. Stačí chvíli podržet prst na "pokládacím" telefonku (pravé tlačítko pod diplejem). Při hovoru jde tento vyzvednout, jinak je displej zamčený i po ukončení či nepřijetí hovoru
    2) obávám se, že s tím se nedá dělat nic, aspoň já na nic nepřišel ani na diamodnu
    3) to se občas stane, věřím, že až se objeví trochu vytuněné romky, tento problém zanikne
    4) dá se to nastavit v prográmku touchflo3D config. Tam si můžeš vybrat jaký formát data chceš. Nastavení regional settings se tam nepřenáší.
    V tom vidím vůbec trochu slabinu tflo3D, všechno to funguje jaksi bokem woken.

ipf ipf je offline
    Starousedlík SMob
    Registrace
    Dec 2003

ad 1 - bohužel mně zamykání displeje pomocí "pokládacího" telefonu nefunguje. vždy to problikne a... nic, displey zůstane odemčený

ipf ipf je offline
    Starousedlík SMob
    Registrace
    Dec 2003

Citace Původně odesláno od Petr.Sybol
    ipf:
    Počasí se animuje jen pár vteřin...
    díky, jen jsem měl pocit, že jsem někde viděl animaci opakovanou (ale kvůli baterce to je asi správně).

rRici_ce4you
    Guest

Kde nastavím počet zobrazovaných událostí na úvodní obrazovce Touch FLO? Chtěl bych vidět třeba 4 dny dopředu. A ještě se mi nedaří nastavit vzrůstající vyzvánění a zároveň vibrace. Buďto vibruje a rovnou zvoní hlasitě a nebo se zvyšuje hlasitost, ale pak zase nefunguje vibrace. Podařilo se mi to pomocí phoneAlarmu, ale rád bych to nastavil standartně v Touch FLO.

Strana 11 z 51 PrvníPrvní ... 91011121321 ... PosledníPoslední

Podobná témata

1. E-TEN V900 - Obecné zkušenosti, tipy a triky...
    Od rady4_ce4you v sekci Zbývající zařízení E-TEN
    Reakcí: 74
    Poslední příspěvek: 03-04-2009, 08:22
  2. Reakcí: 3
    Poslední příspěvek: 23-01-2009, 10:43
  3. Navigon 7210 - tipy, triky a obecné zkušenosti...
    Od Tarabascz_ce4you v sekci Navigon
    Reakcí: 3
    Poslední příspěvek: 04-01-2009, 20:32
  4. TE-N3 - obecné zkušenosti, tipy a triky...
    Od Standa99_ce4you v sekci Zbývající značky
    Reakcí: 1
    Poslední příspěvek: 21-10-2008, 19:27
  5. E-TEN X600 - obecné zkušenosti, tipy, triky...
    Od scerba v sekci Glofiish X6xx
    Reakcí: 8
    Poslední příspěvek: 20-10-2008, 18:34