Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

HTC TyTN - při zapnutí (restartu) zamrzne na spouštěcí obrazovce

PaŠa_ce4you (13)|11.11.2008 18:40
Dnes mi při pokusu vytočit číslo TyTN "zamrznul". Od té chvíle nejde ani restartovat, ani korektně vypnout. Po vyndání baterie a opětovném zapnutí přístroje, se objevý úvodní obrazovka (Vodafone - zde byl pořízen) a TyTN opět "zamrzne". Uvádím, že jsem ani neinstaloval žádnou novou aplikaci ani jsem nikdy neinstaloval jinou verzi ROM. Stále používám původní konfiguraci s OS WM5. Před nedávnem jsem si pořídil bluetooth handsfree a je pravda, že od té doby má přístroj tendenci se občas zaseknout, což ovšem vždy spravil restart. Mám dvě otázky:
1) Je možné nějakým způsobem provést "tvrdý" restart přístroje a tak TyTN případně odblokovat (pokud se pochopitelně nejedná o hardwarovou závadu)?
2) Pokud je možný bod 1, je možné, provést tento restart, aniž by se vymazala ROM, kde jsou uloženy sms, případně kontakty (2 měsíce jsem nesynchronizoval se svým PC).
Děkuji všem za konstruktivní názory, nápady a rady.
Pavlus_ce4you (125)|12.11.2008 06:45
Hardreset se dělá takto: Na hardwarové klávesnici stiskni současně obě Softwarové klávesy a stylusem zmáčkni softwarový restart. Na displeji se objeví nabídka, zda chceš obnovit tovární nastavení (stiskněte R) nebo celou operaci zrušit (stiskněte X).
foto

O kontakty a SMS bohužel přijdeš........................