Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

HTC Touch Pro (Vario IV) - Nefunkční klávesy při vypnutém displeji

Peťass (18)|10.11.2008 21:51
Dobrý den,
pořídil jsem si toto zařízení a jsem s ním vcelku spokojen. Bohužl teď jsme narazil na problém s přehrávámím hudebních souborů. Když si pustím nějakou píseň a je displej funkční vše jde jak má, ale když ho vypnu přestanou fungovat tlačítka vpravo a vlevo. Nejde přecházet na další/předešlé písně. Zkoušel jsem různé programy WMP, CorePlayer a PocketMusic a u všech to je stejné, proto se chci zeptat zda se to taky někomu stalo a jak se tento neduh dá odstanit.
kome_ce4you (56)|10.11.2008 22:25
Pri zhasnuti displeje zustane aktivni jen tlacitko power. Mam pocit ze na Kaiserovi to slo nastavit , u TP to nemohu najit.
Peťass (18)|10.11.2008 22:31
Fungují mi všechna tlačítka až na tyto dvě i při vypnutém displeji (ůžu zesilovat/zeslabovat hlasitost pomocí mačkání tlačítek nahoru/doly i dát pauzu) a to vši při vypnutém dispeji, jen jefungují klávesy vpravo/vlevo
krabicka3 (361)|10.11.2008 23:39
Osobne pouzivam Conduits PocketPlayer, a ten ma volbu "Turn on screen after any button press". Funguje mi to tak, ze kdyz posloucham pisnicku, tak mi display po 10 sekundach zhasne. Jedno zmacknuti klavesy rozsviti display (pak uz zacnou klavesy v playeru fungovat), a druhe zmacknuti uz funguje normalne.