Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Strana 8 z 8 PrvníPrvní ... 678
Zobrazené výsledky: 106 až 119 z 119

Téma: HTC Touch Diamond - problém - vadný displej

Nováček
    Registrace
    Aug 2009

zdravim ked sa kuknem na display mam ho osuchani? postaci vymena tej dotikovej vrstvi alebo tam je este nejake vrchce sklicko??
    vdaka
    Odpovídat lze po přihlášení

Občasný diskutér
    Registrace
    Dec 2009

je dotikova vrstva potom vysoko prilnava obojstranna paska a potom je displej pokial si to dobre pametam

Starousedlík SMob
    Registrace
    Jul 2004

Tak se mi Rafík vrátil za týden z5 a má nový displej (nejen dotykovou vrstvu), vyměněnou základní desku (zjistili chybu při testování). Maximální spokojenost.

Nováček
    Registrace
    May 2010

nějakou tu skvrnu tam mám, je to už dlouho co se vytvořila... Nějak mi tam nevadí, ale bojím se, že přestane reagovat časem lcd. Myslíte že to mám reklamovat nebo to nechat tak jak to je ? Skvrna je vidět jen z úhlu.

DirtyKing_ce4you
    Guest

Já bych to raději reklamoval, lepší to tam hodit teď než pak dýl, když Ti běží záruka, si myslím

Nováček
    Registrace
    May 2010

otázka pro ty, kteří to již reklamovali.... jak dlouho trvala oprava? 30 dní ?

Občasný diskutér
    Registrace
    Aug 2008

Zalezi od vela veci...ci maju na sklade displej a kolko maju zrovna zariadeni na opravu. Ratal by som tak ze do 7-14dni.

Občasný diskutér
    Registrace
    Dec 2009

mne ho opravovali týžneň a to rátam aj dopravu teda DPD z slovenska do čiech v pondelok prislo prenho DPD a na dalsi pondelok som ho mal doma

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Jul 2003

Ahoj,

manželce se objevila na dislpayi olejová skvrna. Jelikož už není v záruce, objednal jsem přes ebay novou dotykovou vrstvu, která vpořádku dorazila. Mám otázku jestli neumíte, nebo nevíte o někom kdo by uměl tuto vrstvu v Praze vyměnit. Obávám se, že kdybych to dělal sám, napáchal bych víc škody, než užitku ... :-)

díky

Sajfi

Nováček
    Registrace
    Jun 2005

Nevím jestli píšu do právného vlákna, ale mám čerstvou zkušennost s "olejovou skvrnou" na mém HTC Touch Diamond 2.
    Anamnéza:
    Telefon jsem koupil 7.6.2009 přes internet z webu ShopNetwork.cz dej jim bůh jeden zpětnej odkaz, bez problémů za cca 12.000,- Kč
    Po cca 1/2 roce mi přestala fungovat dotyková vrstva a na displayi byla vidět taková skvrna (olejová skvrna-tenkrát jsem nevěděl, že to je terminus technicus). Nefungovalo dotykové ovládání - takže telefon k ničemu. Jelikož byl telefon v záruce (kupován na IČO), tak jsem jej zaslal do VSP Data a.s.,
    jako servisní organizace HTC. Po cca 10-14 dnech mi přišel telefon zpět opravený, ale po provedeném HRD RESET, tj. všechny instalované aplikace pryč, včechny kontakty pryč, bez nějakého předchozího upozornění (ještě že jsem zákohoval přes počítač.) No nicméně diamond fungoval dále. Ještě jsem neuvedl, že telefon nosím většinou v pravé kapse riflí bez jakéhokoli obalu a nejsem si vědom, že před poruchou jsem prodělal nějakou nestardardní opraci, která by mohla poškodit telefon. Po cca 1 roce se mi stalo to samé, po předchozím objevení se takového pavouka na displayi jako v nějakém fotu dříve na této diskusi. Znovu jsem poslal na VSP Data a.s. s kopií dokladu o koupi a znovu zasláno zpět se zprávou ve smyslu:
    olejová skvrna - souhlasí s popsem poruchy - naharán nový firmware+lokalizace + samozřejmě Hard Reset. Je mi dost divné, že uznali reklamaci i na IČO po 1,5 roce, ale budiž stalo se. Co jsem jedoznačně vydělal je oficiální upgrade na WM 6.5, což zrychlilo tento mobil neuvěřitelně. Používám změnu layoutu od SPB - SPB Mobile 3.5.5 a telefon reaguje téměř okamžitě. Jen nevím co dál, jestli ho prodat za cca E100 dle současného Ebay.de, nebo si ho nechat do příští "olejové skvrny" a pak ho vyhodit????????

Nováček
    Registrace
    Dec 2010

ked ho mas vyhodit pri najblizsej olejovej skvrne tak to ho radsej posli na moju adresu (ale myslim to vazne)

Občasný diskutér
    Registrace
    Nov 2006

Pockej? Je nejaky oficial upgrade pro tento druh mobilu s verzi WIN6.5? To ani nevim.. Jsi jisty, ze to je WIN6.5?

Starousedlík SMob Avatar uživatele Adow
    Registrace
    Sep 2008

On píše o Diamondu 2..

Občasný diskutér
    Registrace
    Nov 2006

Pockej? Je nejaky oficial upgrade pro tento druh mobilu s verzi WIN6.5? To ani nevim.. Jsi jisty, ze to je WIN6.5?
    Beru to zpet, nezaregistroval jsem to cislo 2. Diky Adowe za upozorneni..

Sorry za citovany prispevek..

Strana 8 z 8 PrvníPrvní ... 678

Podobná témata

1. Reakcí: 7
    Poslední příspěvek: 20-12-2008, 11:01
  2. HTC Touch Diamond - problém s hodinami
    Od valsima_ce4you v sekci Zbývající PPC
    Reakcí: 3
    Poslední příspěvek: 30-07-2008, 08:43
  3. Vadný displej?
    Od lamax_ce4you v sekci Obecné problémy