Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Strana 6 z 8 PrvníPrvní ... 45678 PosledníPoslední
Zobrazené výsledky: 76 až 90 z 119

Téma: HTC Touch Diamond - problém - vadný displej

Nováček
    Registrace
    Oct 2008

Nezlobte se za můj dotaz, ale marně se snažím najít nějaké číslo, kam zavolat do HTC ČR kvůli reklamaci.
    Kde jste ho kdo našel?

Díky!
    Odpovídat lze po přihlášení

Nováček
    Registrace
    May 2007

To jsi asi moc nehledal, vid.

Nováček
    Registrace
    Oct 2008

ooo, dekuji Hledal jsem "pouze" na ofic. webu HTC :

Moderátor Avatar uživatele Zdenek Malinsky
    Registrace
    Mar 2004

link

Můžeš reklamovat i u prodejce. Ono by to tak dle zákona mělo být, ale když si to pošleš odvezeš do Sezimova Ústí sám, tak je to určitě rychlejší.

Nováček
    Registrace
    Sep 2010

Tak jsem s reklamaci olejove skvrny u Diamonda dopadl tak, ze mi po nedodrzeni zakonne lhuty 30ti dnu na vyrizeni reklamace vratili penize... Oficialni vyjadeni bylo, ze to servis nestihl opravit - takze bud toho opravdu maji hodne, nebo to nekde zasantrocili.... Kazdopadne tahle zkusenost s HTC mi na par mesicu/let staci - koupil jsem ho loni v lete za necelych 12tis a uz za rok spatne funguje dotykova vrstva, jsou vystoupla ovladaci tlacitka, loupala se barva atd. Proste kvalita zpracovani za 12tis me teda opravdu nenadchnula a to se ke kazdemu telefonu chovam jak nejlip umim....

Registrace
    Mar 2004

Bóže, ty naděláš, jak když těch 12 tisíc jsou celoživotní úspory celého širokého příbuzenstva. Stane se. Musíš to brát tak, že je to spotřebka a nic není bezporuchové. A navíc HTC servis patří k těm lepším, takže si útěkem k jiné firmě moc nepomůžeš (to nejen mezi PDA). Vím, že to člověka nas naštve, ale když nejde o život....

Nováček
    Registrace
    Sep 2010

Mno o penize jde prece vzdy az na prvnim miste ale v tomhle pripade spis naopak protoze jsem na tom jeste vydelal - spis me stve ze at si koupis v dnesni dobe skoro cokoliv (a tim nemyslim jen PDA, tlf, elektroniku) ale obecne, vsechno se tvari jako spotrebka a na nic se nemuzes spolehnout, kazdopadne to uz je trosku OT diskuse kazdopadne s tebou musim souhlasit, kdyz nejde o zivot jde o ho#no howg

Nováček
    Registrace
    Sep 2011

Citace Původně odesláno od kralk
    Tak jsem s reklamaci olejove skvrny u Diamonda dopadl tak, ze mi po nedodrzeni zakonne lhuty 30ti dnu na vyrizeni reklamace vratili penize... Oficialni vyjadeni bylo, ze to servis nestihl opravit - takze bud toho opravdu maji hodne, nebo to nekde zasantrocili.... Kazdopadne tahle zkusenost s HTC mi na par mesicu/let staci - koupil jsem ho loni v lete za necelych 12tis a uz za rok spatne funguje dotykova vrstva, jsou vystoupla ovladaci tlacitka, loupala se barva atd. Proste kvalita zpracovani za 12tis me teda opravdu nenadchnula a to se ke kazdemu telefonu chovam jak nejlip umim....
    No vidis, lepe to ani dopadnout nemohlo. Ted si muzes koupit LEPSIHO diamonda2 za 9 tisic, cimz ti zbudou 3 tisice a bude mit nove zarizeni

Nováček
    Registrace
    Sep 2010

to niky:

mas recht, akorat s tim rozdilem ze se mi do HTC nechtelo a tak jsem sel do Samsungu Omnie II a zatim jsem spokojenej, uvidime jak dlouho mi to vydrzi

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Oct 2006

To jsi moc dobře neudělal - konkrétně D2 je velice povedená-perfektní souhra HW&SW- /i po stránce zpracování-kombinace kov/plast /.má parádní displej a širokou podporu na xda...za půl roku absolutně žádnej problém/máme v rodině dva/. Nicméně tvoje volba - ať ti Omnie slouží...
    P.S.- stejně mám podezření , že ty chybně lepený dotykovky byly jen běžnou výrobní vadou určité série-manželka má D1 ze 12/2008 , známý mají celkem dva /listopad 2008/ a s tímhle problém neměli....

Nováček
    Registrace
    Dec 2008

Tak dnes jsem obdržel telefon z VSPData a byla provedena výměna celého předního panelu. Jaké bylo moje překvapení, když vše bylo opraveno v rámci záruky - měl jsem Diamantíka z druhé-neznámé ruky. Bohužel po vybalení jsem zjistil, že magnet držící stylus je fuč - takže putuje zpátky .
    Pokud se v tom někdo chce rejpat, mám doma jednu dotykovou vrstvu

Nováček
    Registrace
    Sep 2010

Citace Původně odesláno od prokji
    To jsi moc dobře neudělal - konkrétně D2 je velice povedená-perfektní souhra HW&SW- /i po stránce zpracování-kombinace kov/plast /.má parádní displej a širokou podporu na xda...za půl roku absolutně žádnej problém/máme v rodině dva/. Nicméně tvoje volba - ať ti Omnie slouží...
    P.S.- stejně mám podezření , že ty chybně lepený dotykovky byly jen běžnou výrobní vadou určité série-manželka má D1 ze 12/2008 , známý mají celkem dva /listopad 2008/ a s tímhle problém neměli....
    Mno priznam se ze D2 jsem mel v ruce jen chvilku, nicmene pokud porovnam neporovnatelne tzn. D1 vs. Omnia2 je to znat, Omnia hlavne v reakci telefonu je paradni (a to jsem v D1 jsem mel custom ROMku "uvarenou" z XDA) a Omnii nejdrive s WM6.1, ted s WM6.5 a rychlost se jeste o trosku zlepsila takze sveho rozhodnuti nelituju. Az cas ukaze jak to vypada s dilenskym zpracovanim jo a co se týká těch vadných sérií tak já měl D1ku z července 2008.

Nováček
    Registrace
    Mar 2006

Display jsem ted menil. Celkem to jde. Tedy napoprve jsem mel obavy, ale ted uz jsem v klidu. Olejovku po vymene jsem mel asi na cca 2minuty pak zmizela. LCD je koupene skrze ebay, stejne tak dotykovka. LCD je mene kvalitny, barvy jsou trosku moc svetle, ale chodi to. Dotykovka ma naopak vetsi citlivost nez puvodni verze. Nevyhoda vymeny je jen lepeni, ale i to lze zvladnout. Hold sroubky se v teto tlousce nejak nenosi. I kdyz uvnitr jich je take par. Jo a ten servis nechapu jak to nemohl stihnout. Ty to maji jeste jednodussi protoze meni celek/LCD+dotykovka+housing/ a osazuji pouze vnitrni elektroniku. Coz je prace na cca na 10minut kdyz uz to ma clovek nacviceny. ) Jo asi jsou vazne dobri! ,))))

Nováček
    Registrace
    Jan 2010

Dobrý den,
    chtěla jsem se zeptat ohledně závady displeje HTC. Když jsem jednou zapínala HTC, tak mi přestal svítit, takže se mi nějak rozbilo podsvícení a dříve se mi vybíjí baterie. Na displej skoro nevidím, jen když je hodně velká tma. Tak jestli nevíte čím to je. Nebo kolik by tak stála oprava. Děkuju za odpovězení Eliška

Registrace
    Mar 2004

Záruční oprava je zdarma.

A nestačilo by prostě jen upravit sílu podsvícení?

Strana 6 z 8 PrvníPrvní ... 45678 PosledníPoslední

Podobná témata

1. Reakcí: 7
    Poslední příspěvek: 20-12-2008, 11:01
  2. HTC Touch Diamond - problém s hodinami
    Od valsima_ce4you v sekci Zbývající PPC
    Reakcí: 3
    Poslední příspěvek: 30-07-2008, 08:43
  3. Vadný displej?
    Od lamax_ce4you v sekci Obecné problémy
    Reakcí: 4