Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Strana 3 z 8 PrvníPrvní 12345 ... PosledníPoslední
Zobrazené výsledky: 31 až 45 z 120

Téma: Sony Ericsson XPERIA X1 - obecné zkušenosti a problémy

Nováček
    Registrace
    May 2006

změna default input method:
    http://www.mydigitallife.info/2008/06/24/change-and-set-different-input-method-letter-or-block-recognizer-as-windows-mobile-default-after-soft-reset/
    Odpovídat lze po přihlášení

Občasný diskutér
    Registrace
    Feb 2008

Citace Původně odesláno od Nosac
    Ahoj všichni,

mám pár postřehů z fungování na orig TM rom (EN) a pár otázek:

a k mým otázkám:
    Mám doinstalovanou SW klávesnici z HD - po restartu není defaultně automaticky nastavena - nevíte co s tím?
    nemas problem s HW klavesnici ? Pokud se na X1 pouziva klavesnice z Touch HD nefunguje tlacitko pro diakritiku a nektere znaky pod Fn
    Nestalo se ti nebo jsi si jen nevsiml ? :-)

Občasný diskutér
    Registrace
    Nov 2004

Fungování klavesnice se po instalaci (ted vyzkoušené i odinstalaci) vůbec nezměnilo (mám EN verzi od DE Tmobilu) ale přivedl jsi měk jedné věci, kterou jsem zapoměl napsat. Vím, že to bude tím německým původem, ale nesouhlasí mi popisky klavesnice se skutečností co pod daným tlačítkem je (nevíte co s tím, třeba jak přemapovat klavesnici???)

děkuju

Nováček
    Registrace
    Jul 2005

Zdravím, nájde sa tu niekto kto zakúpil Xperiu X1 na slovenskom trhu rep. v T-mobile.

lacoh_ce4you
    Guest

Mam xperiu z Orange

Občasný diskutér
    Registrace
    Nov 2004

Citace Původně odesláno od HADES
    změna default input method:
    http://www.mydigitallife.info/2008/06/24/change-and-set-different-input-method-letter-or-block-recognizer-as-windows-mobile-default-after-soft-reset/
    děkuju, ale nevím jaký kód má ta která klávesnice, kterou bych chtěl použít jako default

Občasný diskutér
    Registrace
    Nov 2004

Ahoj,

našel jsem na XDA jak změnit klavesnici na tu které odpovídá rozložení i když používáte jiný jazyk systému, odkaz: http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=446449

Obyvatel SMob
    Registrace
    Feb 2004

Dneska byla vydana 2.0 verze Touch-IT ROM pro Xperii, opraveny bugy, pridany nejake veci, vraceny panely atd. Navic me to konecne donutilo Xperii HardSPLknou a flahnout. Zatim to vypada velice dobre

Starousedlík SMob
    Registrace
    Feb 2004

Jdou ti premapovat tlacitka a jede hw keyboard bez problemu ?? U predchozi verze nesly premapovat cufliky jelikoz hd zadne nema , tudiz nebyly vubec ve volbe ... Tohle zkouset teda nebudu v kazdem pripade , mozna az udela tu "lite" ... nesmysly typu tf3d a x-panelu fakt nepotrebuju , tak doufam ze to vyhazi . Zatim je idealni ta 1.04 od Jacka - vsechno mu beha a vyhazel vsechny nepotrebne hovadiny ...

No tak uz vidim ze HW cufliky nejdou , s takovouhle praci at jde tvurce do riti ..... Ono tedy vubec mi pripadne zcestne prat rom s jednoho pristroje do druheho , chapu upravy , cisteni,ladeni , doplneni atd. , ale delat s xperie hd ?? Kdyby mu to alespon behalo ....

Obyvatel SMob
    Registrace
    Feb 2004

jj taky me to stve, porad ale chtel sem to zkusit ) uvidime jak bude vypadat nova verze Jackovy.... a hlavne snad to klapne s tim duttym (skladaj se mu na xperii, aby zacal delat romky pro ni . Hlavni problem ale zatim vidim v tom, ze SE nevydal zadnou novou ROM....

Starousedlík SMob
    Registrace
    Feb 2004

No,ze bych byl nadseny s Duttyho .... radsi preferuji kvalitu nad kvantitou coz u neho je presne naopak :-D .... Nicmene v soucasnosti ta Jackova nema konkurenci - bud 1.04 (lite) nebo full 1.07 myslim - oboje super . Bohuzel nema z ceho cerpat - je to tak jak pises - zadna uprava od vyrobce :-(

Starousedlík SMob
    Registrace
    Feb 2004

Needituji predchozi prispevek zamerne - chci uvest "hot news" :-D

Urcite uz jste nekdo uz objevil "zazracne drivery" primo turbo :-) na xda-developers .... ZDE
    Samozrejme jsem vyzkousel :-) Potvrdilo se moje doměnka že je to nesmysl - a jako obvykle - nemylil jsem se :-D
    Nedelal jsem zadne benchmarky , to mne zas tak moc nezajima , ale to co s cim by bylo potreba hnout - t.j.prehravani videa - tam nenastala zmena k lepsimu ani v nejmensim . Dokonce mozna to jede i par procenticek hure nezli samotna ROM od Jacka bez techhle zazraku .
    Takze od pokusu nikoho nezrazuji , nicmene nic od toho necekejte :-(

Obyvatel SMob
    Registrace
    Feb 2004

Tak vysla Touch-IT v 2.1/2.2 ROMka, ktera opravuje vsechny problemy z verze 2.0, velice rychla prijemna a uz fungujou i ty HW tlačítka . Osobně se hlavně těším na Lite nebo kam se vyvine Touch-IT X1-P.UC, to hlavne kvuli tomu ze TF3D nepouzivam

Jeste bych se zeptal - nevite nekdo o moznosti premapovat X tlacitko? Panely nejsou to prave orechove a umel bych to tlacitkovo vyuzit i lepe .)

Nováček
    Registrace
    Jan 2004

je tu nekdo s puvodni ROM?
    potreboval bych jeden vyzvaneci ton, zacinal myslim od B
    tak kdy mel nekdo chvilku cas, predem diky.

Občasný diskutér
    Registrace
    Nov 2004

tady je vše od B

Strana 3 z 8 PrvníPrvní 12345 ... PosledníPoslední

Podobná témata

1. SONY ERICSSON Xperia Arc
    Od htcjirka v sekci Sony Ericsson
    Reakcí: 0
    Poslední příspěvek: 19-06-2011, 16:11
  2. Sony Ericsson Xperia X5 concept
    Od htcjirka v sekci Sony Ericsson
    Reakcí: 3
    Poslední příspěvek: 03-08-2009, 10:16
  3. MDA Vario IV nebo Sony Ericsson XPERIA X1 ???
    Od Tech_ce4you v sekci Jaké si vybrat / koupit zařízení?
    Reakcí: 2
    Poslední příspěvek: 20-07-2008, 14:59
  4. Sony Ericsson XPERIA X1 za necelých 14 tisíc Kč?
    Od Zdenek Malinsky v sekci Jak a kde nakupovat?
    Reakcí: 11
    Poslední příspěvek: 04-03-2008, 14:52