Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Strana 2 z 8 PrvníPrvní 1234 ... PosledníPoslední
Zobrazené výsledky: 16 až 30 z 120

Téma: Sony Ericsson XPERIA X1 - obecné zkušenosti a problémy

Nováček
    Registrace
    Nov 2008

mal som na mysli skôr podporu HW klávesnice (tak, ako to pre Raphaela rieši vyššie spomínaní cabík), ja by som si totiž vedel predstaviť písať na xperia kratšie texty, ale potreboval by som diakritiku..., ak mam pisať na softwarovej, to by som mohol ostať pri už trochu dôchodkyni FS C550. Nad upgradom rozmýšľam kvôli dvom veciam: HW klávesnica a veľkosť RAM. Na druhej strane mám trochu obavy z veľkosti displeja..., neviem, či 3" nie sú málo....?

Ešte k tomu CAB - u jeden odkaz na ilustráciu.... http://www.mobilnaut.cz/?a/1753

Na jednej strane je síce pravda, že rozloženie kláves na raphaelovi je iné, ale na druhej strane autor tohto programu v diskusii k nemu nepoprel, chcelo by to vyskúšať..., len ja nemám zatiaľ na čom , a kupovať by som chcel, až keď sa niekde dopátram, že na HW klávesnici je diakritika možná
    Odpovídat lze po přihlášení

Starousedlík SMob
    Registrace
    Feb 2004

Stejny cab jako je na raphaelovi samozrejme tady chodit korektne nebude , ale nekdo to drive ci pozdeji upravi ....

__KOKIN__
    Guest

Update> Po instalaci Touch FLO 3D a par dalsich SW jsem zacal byt se zarizenim spokojen... Dokonce jsem si zvykl na klavesnici a musim rict ze diky zdvihu se mi na ni po par dnech pise mnohem lip nez na Kasierovi... Rozchodil jsem si i klavesnici z Touch HD (ta original Xperia je nepouzitelna) takze psani sms za chuze nebo v aute je pohodicka... Rekl bych , ze Touch FLO je opravdu (alespon pro me) obrovska satisfakce toho, jak jsou dnes Windows Mobile nepouzitelne pro dotykova zarizeni , specialne s VGA (WVGA), kde ikonky Start, ok, krizek atd nabiraji opravdu miniaturnich rozmeru...

PS: nevite nekdo trik, jak zoomovat v Opere rychleji nez pres menu Zoom IN ?

Nováček
    Registrace
    Apr 2005

Dnes se mi dostala do rukou Xperia, neprijemne se u ni v otevrene poloze vykla display (bez pouziti sily, vule je tak cca 0,5mm, ve svisle poloze je citit jak display pri kyvani prepadava z jedne polohy do druhe). Jak moc je to normalni? Takovouhle vuli jsem nevidel ani u dva roky stareho Tytna. :-(

Občasný diskutér
    Registrace
    Dec 2006

Chci se zeptat majitelů tohoto zařízení, jestli už někdo zkoušel /nebo jestli by to někdo nevyzkoušel/nahrávání hovorů? Funguje Xperia třeba s Vito audio notes tak, aby bylo slyšet obě strany?

Čestný člen Avatar uživatele Pavel Koza
    Registrace
    Aug 2000

1. Rychlejsi zoom v Opere jde dvojtapnutim na displej, ale nevim, jestli je to uplne ono.
    2. Vito jsem zkusil a je to podle meho nazoru nevyuzitelna vec, viz priloha.

A ted muj dotaz - funguje vam tlacitko pro foceni bez problemu_ Mne prijde u me Xperie divne. Namacknuti pro zaostreni musi byt jen lehoulinke, pak to funguje dobre. Jenze mezinamacknutim a plnym stiskem aktivujicim spoust je prostor, kde zarizeni zacne zmatkovat a rychle blikat ten stredovy ramecek a menu po prave strane, takze pokud nestisknu spoust rychle, vyjde z fotky dost casto bastl... Jak to funguje u vas? Jinak obecne jsou fotky krasne, ale ta aplikace je zase lina jak mrcha... Nezda se vam?
    Připojené soubory Připojené soubory

Pravidelný diskutér
    Registrace
    May 2006

Mám možnost získat Xperii z UK za dobrou cenu. Problém je, že je blokovaná. Jde odblokovat přehráním ROM ?

Občasný diskutér
    Registrace
    Dec 2006

Jakou máte v Xperii od TM verzi rádia?

Obyvatel SMob
    Registrace
    Feb 2004

Mam 1.06.25.29

Jedete vsichni s original ROM, nebo uz jste nekdo flashoval? Dneska jsem projizdel XDA-dev a vypada to ze jsou jen dve pouzitelne ROM, ktere jsou ale postavene na THD a jestli jsem dobre pochopil, tak v nich nebezi Landscape rezim.... coz je celkem zasadni problem

Občasný diskutér
    Registrace
    Feb 2008

testoval jsem jak Touch IT tak Jackovu
    obe jsou v pohode, jsou bez panelu ktere se daji doinstalovat. Rychlost a stabilita na vybornou. Landscape opravdu neni ale vzhledem k tomu ze TF3D pouzivam jen jako panel a pro hlavni ovladani navic SPB panel tak v tom zase tak "zasadni" problem nevidim ;-)

Obyvatel SMob
    Registrace
    Feb 2004

OKi diky, mezi svatkama se snad i objevi nove verze, tak rovnou zkusim

BTW:
    Popis telefonu Sony Ericsson Xperia X1 Steel Silver (CZ lokalizace):

!!!SKLADEM!!!VYUŽIJTE PRODEJ NA SPLÁTKY (MAX-SHOP)

Nováček
    Registrace
    Jun 2008

Mam trosku problem s TouchFLO 3D. Po nainstalovani mam ty hlavni preklapeci hodiny cerne a ne bile? Nevite nekdo cim to? Dik. Je to blbost, ale vypada to fakt divne

Občasný diskutér
    Registrace
    Feb 2008

Ma niekto prakticke skusenosti s s dlhodobejsim pouzivaniem Xperie ? Samozrejme s ohladom na jej kratky pobyt na trhu ... Najviac ma zaujima uz viackrat avizovane praskanie plastu pri styluje .. ako to v skutocnosti je ? Mate aj Vy ako majitelia rovnake problemy ? A ako sa k tomu stavaju SE - pri reklamacii ??? Vdaka

Moderátor Avatar uživatele Zdenek Malinsky
    Registrace
    Mar 2004

Koukni na recenzi a taky na kometáře pod článkem, co tam Pavel Koza napsal. Má ho už delší dobu a opravdu ho, na rozdíl od některých jiných testérů, po celou dobu používá a je s ním spokojený.
    Protože ořechy na cukroví s ním nelouskal, tak nic prasklého nemá.

Občasný diskutér
    Registrace
    Nov 2004

Ahoj všichni,

mám pár postřehů z fungování na orig TM rom (EN) a pár otázek:

co se týče fungování, myslím, že ideální je používat standard pro WM + pár doplňků, program BATTI mi způsoboval přerušení synchronizace (po odinstaslování OK) (Wista battery funguje korektně)
    Nenašel jsem jinak SW který by nefungoval z toho co standardně používám (komplet SPB, Resco, Mobipocket...)
    Rychlost ve srovnání s Diamondem, se mi zdá subjektivně lepší a ovládání také (v Diamondu jsem nepoužíval TF3D)
    Praskání plastu kolem stylusu se mi nestalo.
    Display se mi při otevření nevyklá

a k mým otázkám:
    Mám doinstalovanou SW klávesnici z HD - po restartu není defaultně automaticky nastavena - nevíte co s tím?
    Nemohu najít HW tlačítko pro SW reset (ani v návodu - v článku na Mobilmanii psali že jej Xperia má)
    EDIT: našel jsem na smart manii:
    Tlacitko reset je schovano ve sterbine pro stylus. Sundat kryt, vyndat stylus a pak je to prvni (a jedina) kulata dirka vedle baterky (pokud je stylus zasunut, je v ni videt) (od uživatele VAP

kdybych si ještě na něco vzpoměl dám do edit

Strana 2 z 8 PrvníPrvní 1234 ... PosledníPoslední

Podobná témata

1. SONY ERICSSON Xperia Arc
    Od htcjirka v sekci Sony Ericsson
    Reakcí: 0
    Poslední příspěvek: 19-06-2011, 16:11
  2. Sony Ericsson Xperia X5 concept
    Od htcjirka v sekci Sony Ericsson
    Reakcí: 3
    Poslední příspěvek: 03-08-2009, 10:16
  3. MDA Vario IV nebo Sony Ericsson XPERIA X1 ???
    Od Tech_ce4you v sekci Jaké si vybrat / koupit zařízení?
    Reakcí: 2
    Poslední příspěvek: 20-07-2008, 14:59
  4. Sony Ericsson XPERIA X1 za necelých 14 tisíc Kč?
    Od Zdenek Malinsky v sekci Jak a kde nakupovat?
    Reakcí: 11
    Poslední příspěvek: 04-03-2008, 14:52