Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Zobrazené výsledky: 1 až 10 z 10

Téma: HTC Touch Diamond - problém - nedostatek vnitřní paměti

Nováček
    Registrace
    Sep 2007

Zdravím, mám neustálý problém s vnitřní pamětí - pořád je plná. Občas to projedu a udělám 20 mb místa (vymažu i složku cache od opery, btw, nevíte, jestli by se opera nedala přesunout do té 4gb paměti ?), ale další den záhadně ukazuje třeba 6 mb a pak náhle telefon hlásí, že nemá paměť a kouknu a je 0,3mb místa.. Kdo jste tento problém měli a vyřešili, prosím, podělte se o zážitky.
    Odpovídat lze po přihlášení

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Feb 2006

mam stejny problem, i presto ze instaluju vse do 4gb pameti

Nováček
    Registrace
    Aug 2010

Do pamate sa viacnasobne nahrava aplikacia "telefon - phone" ktora ma proces "cprog.exe" , tak ja ak sa mi nechce restartovat Diamonda tak zrusim proces cprog.exe a potom stlacim tlacidlo prijatia hovoru aby cprog.exe zase nabehol. Mne ked je obsadenie pamate uz 70 % zacina mobil ist pomaly a ked toto urobim , tak sa pamat dostane opat na nejakych 58-60 %.

Starousedlík SMob Avatar uživatele Adow
    Registrace
    Sep 2008

Citace Původně odesláno od vuzi
    Zdravím, mám neustálý problém s vnitřní pamětí - pořád je plná. Občas to projedu a udělám 20 mb místa (vymažu i složku cache od opery, btw, nevíte, jestli by se opera nedala přesunout do té 4gb paměti ?), ale další den záhadně ukazuje třeba 6 mb a pak náhle telefon hlásí, že nemá paměť a kouknu a je 0,3mb místa.. Kdo jste tento problém měli a vyřešili, prosím, podělte se o zážitky.
    Zaplňování hlavní paměti (zařízení) se asi nevyhneš - teda jo, ale ne úplně. U některých programů - jako např. u opery se v podrobném nastavení dá nastavit adresář pro dočasné soubory atd..
    Pokud ale chceš mít klid, nahoď si nějakou z neoficiálních ROMek - já jsem měl po instalaci Duttyho 2.3a (a to Dutty není nějak extra velkej šetřílek) volných cca 90 MB - to už je docela problém zaplnit

Moderátor Avatar uživatele Zdenek Malinsky
    Registrace
    Mar 2004

Možná by na toto pomohl task manažer od Davida Andrše - tMan, který, jako jeden z mála umí vypnout i toto.

Nováček
    Registrace
    Sep 2007

Díky za tipy. S neoficiální romkou zkušenosti mám, ty problémy tam opravdu nebyly. Zkusím asi nějakou a v souvislosti s tím bych se ještě trochu offtopic zeptal na nějaký pořádný zálohovací program, něco, co by zálohovalo nastavení, emaily a smsky. Díky.

Nováček
    Registrace
    May 2007

Sprite Backup používám už dlouho a nikdy nezklamal.

Nováček
    Registrace
    Oct 2008

já můžu teď doporučit Romku Dutty 2.8,po instalaci zbývá 107MB,což je paráda a je velmi stabilní a rychlá.zkoušel sem i novou 2.9,ale s tou sem měl problémy,hlavně Opera hodně padala,takže bacha
    na zálohování je taky moc dobrej SpbBackup...

Občasný diskutér
    Registrace
    Jul 2008

Na kontakty, sms, email..dobry PIM backup pouzivam a stacii..

Nováček
    Registrace
    Dec 2008

Ahoj.

Při instalaci programů, které jsou ZIPnutý mě při rozbalování v Diamondu vyhlásí okno "nedostatek paměti", i když je přes 30mb volných a tím je instalace veškerých aplikací neúspěšně ukončena. Můžete někdo poradit? Díky

Podobná témata

1. problém s vnitřní pamětí u asus p552w
    Od Vrzák Michal v sekci P5xx
    Reakcí: 11
    Poslední příspěvek: 30-11-2009, 19:14
  2. iGO8 - problém: nedostatek paměti
    Od robuso_ce4you v sekci iGO
    Reakcí: 16
    Poslední příspěvek: 08-11-2008, 18:58
  3. Reakcí: 8
    Poslední příspěvek: 04-11-2008, 18:42