Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

HTC Touch Diamond - problém - nedostatek vnitřní paměti

WooZee (72)|10.11.2008 19:22
Zdravím, mám neustálý problém s vnitřní pamětí - pořád je plná. Občas to projedu a udělám 20 mb místa (vymažu i složku cache od opery, btw, nevíte, jestli by se opera nedala přesunout do té 4gb paměti ?), ale další den záhadně ukazuje třeba 6 mb a pak náhle telefon hlásí, že nemá paměť a kouknu a je 0,3mb místa.. Kdo jste tento problém měli a vyřešili, prosím, podělte se o zážitky.
blackman_82_ce4you (255)|10.11.2008 19:55
mam stejny problem, i presto ze instaluju vse do 4gb pameti
riki1 (63)|10.11.2008 20:11
Do pamate sa viacnasobne nahrava aplikacia "telefon - phone" ktora ma proces "cprog.exe" , tak ja ak sa mi nechce restartovat Diamonda tak zrusim proces cprog.exe a potom stlacim tlacidlo prijatia hovoru aby cprog.exe zase nabehol. Mne ked je obsadenie pamate uz 70 % zacina mobil ist pomaly a ked toto urobim , tak sa pamat dostane opat na nejakych 58-60 %.
Adow (1267)|10.11.2008 20:22
[quote=vuzi]Zdravím, mám neustálý problém s vnitřní pamětí - pořád je plná. Občas to projedu a udělám 20 mb místa (vymažu i složku cache od opery, btw, nevíte, jestli by se opera nedala přesunout do té 4gb paměti ?), ale další den záhadně ukazuje třeba 6 mb a pak náhle telefon hlásí, že nemá paměť a kouknu a je 0,3mb místa.. Kdo jste tento problém měli a vyřešili, prosím, podělte se o zážitky.[/quote]
Zaplňování hlavní paměti (zařízení) se asi nevyhneš - teda jo, ale ne úplně. U některých programů - jako např. u opery se v podrobném nastavení dá nastavit adresář pro dočasné soubory atd..
Pokud ale chceš mít klid, nahoď si nějakou z neoficiálních ROMek - já jsem měl po instalaci Duttyho 2.3a (a to Dutty není nějak extra velkej šetřílek) volných cca 90 MB - to už je docela problém zaplnit :)
Zdenek Malinsky (9781)|10.11.2008 20:24
Možná by na toto pomohl task manažer od Davida Andrše - tMan, který, jako jeden z mála umí vypnout i toto.
WooZee (72)|10.11.2008 21:17
Díky za tipy. S neoficiální romkou zkušenosti mám, ty problémy tam opravdu nebyly. Zkusím asi nějakou a v souvislosti s tím bych se ještě trochu offtopic zeptal na nějaký pořádný zálohovací program, něco, co by zálohovalo nastavení, emaily a smsky. Díky.
Bobanovicz (511)|10.11.2008 22:18
Sprite Backup používám už dlouho a nikdy nezklamal.
flatliners (36)|11.11.2008 08:39
já můžu teď doporučit Romku Dutty 2.8,po instalaci zbývá 107MB,což je paráda a je velmi stabilní a rychlá.zkoušel sem i novou 2.9,ale s tou sem měl problémy,hlavně Opera hodně padala,takže bacha;)
na zálohování je taky moc dobrej SpbBackup...
kwaso12 (98)|11.11.2008 18:23
Na kontakty, sms, email..dobry PIM backup pouzivam a stacii..
Mauser_ce4you (1)|2.12.2008 12:21
Ahoj.

Při instalaci programů, které jsou ZIPnutý mě při rozbalování v Diamondu vyhlásí okno "nedostatek paměti", i když je přes 30mb volných a tím je instalace veškerých aplikací neúspěšně ukončena. Můžete někdo poradit? :( Díky