Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Block recognizer

gashtan (18)|10.11.2008 11:38
Chcem sa spytat, ci tento telefon podporuje Block recognizer (pisanie rukou pismenka v mieste na to vyhradenom a automaticke prevadzanie do textu), alebo sa da zadavat text jedine cez SW klavesnicu. Dalsia otazka je, ci sa da nastavit aj SR klavesnica, lebo zatial som objavil jedine CR (podpora slovenksych znakov teda nie je)
Dakujem za skore odpovede, rozmyslam ze si ho kupim, ale potreboval by som to uzavriet este dnes (najneskor zajtra) :D
Petr_Omnia (21)|10.11.2008 11:51
Takovou možnost jsem nikde nenašel. V poznámkách lze psát "rukou", ale systém to pak nepřevádí do textu. To ale nevylučuje použití software třetí strany, pokud existuje.
gashtan (18)|10.11.2008 12:00
na MoDaCo som nasiel prispevok, kde "Mcus" vo svojom druhom prispevku (celkovo treti) pise:
...I can choose from (Block Recognizer, Keyboard, Letter Recognizer, Samsung Panel, Transcriber)...
presne toto mi tam chyba, ja som videl len moznost klavesnice Samsungu a ta ceska klavesnica
space_cowboy (336)|10.11.2008 12:07
Zalezi na verzii ROM. Ja mam vsetky uvedene moznosti (tzn. Block Recognizer, Keyboard, Letter Recognizer, Samsung Panel, Transcriber...). Pre písanie po slovensky je tu predsa Resco Keyboard Pro, ktora funguje bez problemov. So zadavanim textu s diakritikou pomocou Block Recognizer zial nemam skusenosti.
gashtan (18)|10.11.2008 12:09
hmm...tkaze to bude asi v ROMke, a ta resco klavesnica sposobi aj podporu SR znakov aj v inych aplikaciach? jedna sa mi HLAVNE o kontakty...
SMS pisem aj tak bez diakritiky, ale v kontaktoch mi to na mojom Miu narobilo sarapaty riadne (zdvojene kontakty, jedny s diakritikou, jedny bez a podobne)
...a ked uz sme pri tom, aku mas ROM, ktora podporuje vsetky tieto moznosti?
space_cowboy (336)|10.11.2008 12:27
Detaily v prilozenom obrazku. Aj Samsung Keyboard vie diakritiku, len je to trosku neprakticky skryte v zalozkach pod tlacidlom SYM. Na pisanie slovenskeho textu rozhodne odporucam Resco Keyboard Pro.
00303283_Screen001_5pF.jpg
gashtan (18)|10.11.2008 12:32
dakujem krasne za odpovede, pomohlo to k rozhodnutiu
uz len presvedcit nemenovaneho mobil operatora aby mi tam nahodil ROM co podporuje aj Block reco. alebo nech mi aspon uznaju reklamku ak sa nieco pokasle :D
...toto bude ale vacsi problem
Chita (12)|10.11.2008 16:24
CAB soubor který je postovaný v tomto vlákně je funkční i na Omnii.....Odemyká všechny "pisálky"......

https://www.ce4you.cz/forums/view_topic.asp?t=12087
gashtan (18)|11.11.2008 07:58
tak toto je presne to co som hladal, a kedze som sa stal majitelom Omnii, mozem potvrdit ze aj funguje...dakujem este raz