Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Samsung Omnia SGH i900 - problém - soustavné vibrace a neuplné klávesy v sms

Chita (12)|10.11.2008 09:31
Už jsem "to" zkoušel s tímto dotazem na smartmanii, zatím bohužel bez odezvy tak to zkusím ještě zde...

Provedl jsem Hard reset s nadějí že se některé věci srovnají....Nesrovnaly:/ Ale navíc mi začali blbnout vibrace....Můžu mít nastavený jakýkoli režim vibrací ale vždy když mi někdo zavolá (případně přijde sms nebo cokoli jiného) vibrace se spustí, ale telefon vibruje soustavně, žádná "rytmika" přerušovaná vibrace, prostě se rozvibruje a vibruje po dobu "hraní" vyzvánění a nebo dokud telefon nezvednu a nebo neodklepnu zpravu....
A přišel ale na jednu věc...Pokud mám zapnuté pouze vibrace, tak "přerušování" funguje...Ale když je zapnuté zvonění a k němu vibrace tak jsou vibrace soustavné po celou dobu vyzvánění, bez ohledu na to jaký je nastaven režim pro vibrace....
....Neví někdo co s tím??

A ještě jeden problém:

Když dám odpovědět na SMS a mám nastavené klávesnice buď "samsung klávesy" a nebo "samsung telefon" Nabízí se mi na klávesnici jenom číslice a nejdou přepnout normálním způsobem na písmena.....Musím "kliknout" do pole pro předmět a pak zpět do zprávy a teprve pak se mi ukáže uplná klávesnice.....
Stejný problém nastane i když vyberu kontakt ze seznamu a dám "odeslat zprávu". Normálně se to chová pouze v případě když jdu rovnou do zpráv a tam zvolím "nová zpráva"....(stávalo se i před Hard resetem - jeden z hlavních důvodů proč jsem k němu přistoupil...)

Stává se to někomu? Má někdo řešení?

Předem díky za reakce
Chita (12)|11.11.2008 08:53
Vážně nikdo nic....huuuu...nevím jestli je to na reklamaci, nebo si počkat na další ROM a nebo se s tím prostě smířit.....://
Petr_Omnia (21)|11.11.2008 09:02
Mám stejnou ROM a Tvé chyby zatím nepozoruji. V tomto případě bych asi telefon reklamoval.
Chita (12)|11.11.2008 13:59
No já sem to začal pozorovat právě až po hard resetu.....Ale zase nevím s tou reklamací......Po reklamaci zase muže blbnout něco jiného třeba....Mám ještě pořád možnost jí vrátit a vzít něco jiného.....jen jsem na trhu zatím odpovídající náhradu nenašel....://
Chita (12)|11.11.2008 23:03
Tak ani s Phone Alarmem se toho nemužu zbavit....Vše v podstatě funguje, ale nefunguje mi mít současně zvonění a přerušované vibrace....Buď jen zvonění, nebo jen vibrace přerušované a nebo zvonění i vibrace, ale vibrace při současném zvonění nejsou přerušované.......Nejde mi to ani nastavit u Phone alarmu.....všechny ostatní funkce a "typy" vyzvánění fungují, ale tohle porstě ne...:// přijde mi to fakt divný...