Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Zobrazené výsledky: 1 až 8 z 8

Téma: HTC Touch Pro / Diamond - fólie ZAGG Invisible Shield - zkušenosti?

Starousedlík SMob
    Registrace
    Mar 2005

Prosím o pomoc s jednou věcí - trpím u svého Touch Pro kvůli ochranným fóliím.

Tento přístroj bez rámečku má jednu nevýhodu a to, pokud má fólie ostré hrany, má tendenci se zachytávat o oblečení a to vede k malému, ale podstatnému nadzvednutí, kdy pod fólii naleze prach a adheze je v čudu. Osobně jsem na to velký puntičkář a vadí mi odchlíplé rohy fólií. Dokonce tak, že jí občas ve vzteku tu mrchu strhnu a zmuchlám. Tak skončila jak ta originální, tak i 3 folie BoxWave. Vím, že se dají omýt... občas jsem ale vzteklota

Každopádně co bych rád pořešil - zaujala mě fólie Invidible Shield od firmy ZAGG - máte s ní někdo zkušenosti? Uvítám jak dobré, tak špatné - chci si udělat obrázek, abych zase pak něco nemuchlal
    Odpovídat lze po přihlášení

Obyvatel SMob Avatar uživatele urys
    Registrace
    Sep 2006

Pokud to budete někdo objednávat, přidám se a můžeme se podělit o náklady za dopravu (poštovné). (případně získat množstevní slevu )

Starousedlík SMob
    Registrace
    Mar 2005

No já bych potřeboval někoho se zkušenostmi s tímto produktem. Přeci jen mě fólie na TP trochu specificky deptají, tak nechci vyhodit další stovky za nic

Starousedlík SMob
    Registrace
    May 2005

Ja se pridavam k urysovi a souhlasim s Martinem. Jakmile mi nekdo potvrdi, ze to neni hovadina, jdu do toho s Vami.

EDIT: Našel jsem k tomu následující...

post z XDA
    N3o21 Weblog

Starousedlík SMob
    Registrace
    Mar 2005

No to mi udělalo spíš větší zmatek

Starousedlík SMob
    Registrace
    May 2005

Další příspěvek, tentokrát se vztahuje k Oregonu:

http://navigovat.mobilmania.cz/Blesk...asp?ARI=114078

Nováček
    Registrace
    Dec 2007

mel jsem to na iphonu. prach se tam dostal na dvou mistech na spodni strane pristroje, vytvorili se tam dve male bublinky. jinak ale folie drzela a vubec neodstavala. myslim, ze je to porad nejlepsi zpusob ochrany, aspon pro nekoho, kdo nechce nosit ochranne pouzdro. idealni by byla kombinace invisible shield na zadek a boky a na displej neco vic cireho. ne ze by invisible shield na predek nesel, ale jsou urcite v tomhle smeru lepsi reseni.

Starousedlík SMob
    Registrace
    Mar 2005

Nechci nosit ochranné pouzdro, ale tohle je to, co zapříčinilo smrt 4 fólií - odstávající rohy / bublinky. Mě to prostě nějak vnitřně rozčiluje

No nic, pro mě tohle asi není, všem díky za pomoc.

Podobná témata

1. Reakcí: 85
    Poslední příspěvek: 25-10-2010, 15:11
  2. Invisible shield - Rady,tipy,triky,ZKUŠENOSTI
    Od Lyzar12 v sekci SE XPERIA X1
    Reakcí: 4
    Poslední příspěvek: 09-01-2010, 18:58
  3. Samsung Omnia SGH i900 - ZAGG Invisible Shield - zkušenosti
    Od lokoj_ce4you v sekci Omnia SGH-i900
    Reakcí: 3
    Poslední příspěvek: 03-12-2008, 23:35