Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

HTC Touch Pro / Diamond - fólie ZAGG Invisible Shield - zkušenosti?

Martin Ráž Hoch (1832)|9.11.2008 23:02
Prosím o pomoc s jednou věcí - trpím u svého Touch Pro kvůli ochranným fóliím.

Tento přístroj bez rámečku má jednu nevýhodu a to, pokud má fólie ostré hrany, má tendenci se zachytávat o oblečení a to vede k malému, ale podstatnému nadzvednutí, kdy pod fólii naleze prach a adheze je v čudu. Osobně jsem na to velký puntičkář a vadí mi odchlíplé rohy fólií. Dokonce tak, že jí občas ve vzteku tu mrchu strhnu a zmuchlám. Tak skončila jak ta originální, tak i 3 folie BoxWave. Vím, že se dají omýt... občas jsem ale vzteklota:)

Každopádně co bych rád pořešil - zaujala mě fólie Invidible Shield od firmy ZAGG - máte s ní někdo zkušenosti? Uvítám jak dobré, tak špatné - chci si udělat obrázek, abych zase pak něco nemuchlal:)
urys (402)|14.11.2008 13:36
Pokud to budete někdo objednávat, přidám se a můžeme se podělit o náklady za dopravu (poštovné). (případně získat množstevní slevu ;) )
Martin Ráž Hoch (1832)|14.11.2008 14:01
No já bych potřeboval někoho se zkušenostmi s tímto produktem. Přeci jen mě fólie na TP trochu specificky deptají, tak nechci vyhodit další stovky za nic:)
libor_m (1026)|14.11.2008 20:43
Ja se pridavam k urysovi a souhlasim s Martinem. Jakmile mi nekdo potvrdi, ze to neni hovadina, jdu do toho s Vami.

EDIT: Našel jsem k tomu následující...

post z XDA
N3o21 Weblog
Martin Ráž Hoch (1832)|21.11.2008 13:23
No to mi udělalo spíš větší zmatek:)
libor_m (1026)|23.11.2008 12:28
Další příspěvek, tentokrát se vztahuje k Oregonu:

http://navigovat.mobilmania.cz/Bleskovky/AR.asp?ARI=114078
hannawald (65)|23.11.2008 12:28
mel jsem to na iphonu. prach se tam dostal na dvou mistech na spodni strane pristroje, vytvorili se tam dve male bublinky. jinak ale folie drzela a vubec neodstavala. myslim, ze je to porad nejlepsi zpusob ochrany, aspon pro nekoho, kdo nechce nosit ochranne pouzdro. idealni by byla kombinace invisible shield na zadek a boky a na displej neco vic cireho. ne ze by invisible shield na predek nesel, ale jsou urcite v tomhle smeru lepsi reseni.
Martin Ráž Hoch (1832)|23.11.2008 18:25
Nechci nosit ochranné pouzdro, ale tohle je to, co zapříčinilo smrt 4 fólií - odstávající rohy / bublinky. Mě to prostě nějak vnitřně rozčiluje:D

No nic, pro mě tohle asi není, všem díky za pomoc.