Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Jaké si obecně koupit HTC?

maherich (7)|9.11.2008 15:20
Ahojte,

dufam, ze nerozputam ziadny flame.
Tento mesiac mi skoncila v Orange akcia a rad by som si kupil novy smartphone. Doteraz som bol velmi spokojny s HTC TYTN, ktoreho som 2 rocny uzivatel. Oplati sa prejst na HTC TYTN II alebo su natrhu od HTC uz lepsie zariadania? Marketing ma nezaujima je mi jedno ako to foti a ci to dokaze filmovat. Nebudem na tom ani nikdy spracovavat fotky. Potrebujem 100% pripojenie k outlooku, word, excel, adobe reader a podobne. viem ze to vsetko mala uz aj tytn I. Problem je ze sa mi pokazila a orange mi za nu vyplatil peniaze naspat. Takze som volny a k htc tytn I. sa uz vract asi nebudem. Rad by som teda pocul Vase nazory, oplati sa TYTN II (kedze je v Orange v akcii) alebo su od HTC nejake ovela lepsie vyrobky aj ked bez akcie?

Martin
HADES (209)|9.11.2008 18:49
Tytn 2 už je taky docela zastaralé zařízení, aktuálně je na trhu Raphael (HTC Touch Pro), je to mašinka s klávesnicí, to asi budeš vyžadovat. Projdi si tady forum, najdeš tu jeden velký thread o tomto zařízení, snad ti pomůže při rozhodování
Martin Ráž Hoch (1832)|9.11.2008 19:34
A hlavně, od toho jsou recenze (!!!) ... pro každého je preference jiná, takže toto vlákno zamykám, neb to bude jen spousta žvástů se stejným závěrem: Otázka výběru zařízení je čistě individuální záležitost, kterou si musí poptávající zvážit SÁM!