Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Hewlett Packard iPAQ hx2790b - problém - s instalací čehokoliv

broadman (2)|9.11.2008 13:09
Zdravím,

potřebuji radu - zkusil jsem snad všechno možné a pořád se nedaří.

Koupil jsem si HP Ipaq hx 2790b s Windows mobile. Vše šlape jako hodinky až na to, že cokoliv se do zařízení pokouším instalovat tak se mi to nedaří.
ActiveSync mám aktuální (zkoušel jsem ale také starší) a PDA se mi hlásí jako připojené a přesto, když ho připojím na kolíbku tak mi systém napíše:

Synchronizaci nelze uspěšně dokončit. Připojte zařízení znovu a opakujte akci. Pokud potíže přetrvávají, prostudujte poradce při potížích aplikace Microsoft ActiveSync v nápovědě této aplikace v počítači.

Zkusil jsem už vše možné i nemožné co psali jak na webu Microsoftu tak i nápovědě AS .... vše bezúspěšně.
PDA připojuji pomocí USB a jak v pc tak i v PDA mám nastaveno připojení pomocí USB. Firewall jsem si zkoušel vypnout, antivir také (i když to podle mě vliv nemá) ale jak říkám zkouším už cokoliv.
Zařízení ale částečně komunikuje - když instaluji program (jedná se mi hlavně o eBook) instalace se mi objeví i v PDA ale když mi vyběhne nabídka kam chci program instalovat a já si variantu zvolím (buď PDA nebo karta) pda mi napíše že instalace se nezdařila (zkouším obě varianty). U jednoho programu by mě to nějak ani nezarazilo ale dělá mi to tak u všech. To samé mi to dělá i s instalací programů .cab

Pokud by někdo měl radu nebo typ jak na věc ... uvítám vše - předem díky

Venca
Zdenek Malinsky (9781)|10.11.2008 21:38
Kdyby nešlo řádně synchronizovat a instalovat do PDA z PC, tak bych to chápal, ale když nejde ani instalovat .CAB ? Ten doufám instaluješ z PDA (třeba zkopírovat pomocí čtečka na kartu a pak instalovat).
broadman (2)|14.11.2008 16:08
Lichotí mi důvěra kterou do mě vkládáš :-)
Jasně že to instaluji v PDA ... instalační program se mi spustí a zeptá se mě kam chci program instalovat ... zvolím možnost a kliknu na instalovat. V ten moment mi PDA napíše že instalace souboru není možná ..... a to u každého programu (i hry) co jsem zatím zkoušel - mám pda na práci a takhle funguje jako lepší databanka...
Co se týká ebooku tak jsem si stáhl program který není třeba instalovat takže jsem svůj problém částečně vyřešil ale stejně mě to, že nemohu nic instalovat docela vadí.
Zdenek Malinsky (9781)|17.11.2008 15:03
Tak nevím, co zkusit hard reset?