Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Nějaká altenativa ke Kontakty?

null (0)|15.5.2002 20:19
Používáte někdo nějakou jinou alternativu ke Kontaktům, které jsou standartně obsaženy v iPAQ? Hlavně aby tam šlo hledat podle libovolného řetězce (i když na něj kontakt nezačíná).
A i nějaký jiný program pro Kalendář?
Byl jsem zvyklý na Palma a Psiona a to, co je v iPAQu je dost ubohé.
Díky
topesto (71)|11.6.2002 12:38
Používám PocketInformant, nahrazuje nejen Kontakty, ale i Úkoly a Kalendář. Umí spoustu věcí navíc, včetně toho vyhledávání a customizace. Sice se platí, ale za ty prachy to stojí.

http://www.pocketinformant.com/
PeZ_ce4you (130)|14.6.2002 11:30
Používal jsem PocketInformant. Dnes používám Agendu Fusion + Agendu Today (zobrazení úkolů na Today obrazovce) a jsem ještě více spokojen než u PocketInformantu.
www.developerone.com
DD_ (331)|14.6.2002 12:05
Da se u te agendy nejak nastavit aby fungovala jako today screen? Aby kdyz dam home tak sem se prepl do te agendy a aby se spoustela po startu??


DD
PeZ_ce4you (130)|14.6.2002 12:10
Agenda Today je plug-in today obrazovky, takže po nainstalování stačí v nastavení-today zaškrtnout Agenda Today. Takže se automaticky zobrazuje i po softresetu přechod do programu je právě přes ikonky, které se zobrazují na today obrazovce.
null (0)|14.6.2002 12:51
Pro vyhledávání libovolního řetězce lze použít Find. Zde zadejte řetězec a jako type zadejte Contacts (příp. All data). A je to...

Pepa [;)]
DD_ (331)|14.6.2002 18:35
No tak agenda today jsem nainstaloval .. i ten troska divnej plugin co se prida na today obrazovku, ale kdyz tam dam pustit kalendar tak mi to pusti defaultni a aj bych rad aby mi poustel ten Agenda Fusion Calendar jde to nejak zaridit aby ty dve aplikace byli provazane ?
Diky