Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Samsung i900 Omnia - písmo při psaní SMS

honzakn (2)|9.11.2008 11:55
Doposud se mi nepodařilo vyřešit velikost písma při psaní SMS zpráv. Na Omnii je přednastavena jedna velikost písma.
Existuje nějaký SW nebo přímo úprava, která by písmo při psaní SMS zprávy zvětšila. Na tak velký display je přednastavené písmo poněkud malé.
Gandi_ce4you (31)|9.11.2008 14:27
To máš pravdu, taky by mne to zajímalo jak to malé písmo u SMS vyřešit. Pokud má na to někdo postup, sem s ním!
Jarak (22)|17.11.2008 20:10
Ahoj, nikdo nic neobjevil. Toto by mě vzhledem k tomu, že mám zrak jak slepý rys taky dost zajímalo.
J.
mexxik007 (3)|21.11.2008 18:41
Dozvěděl jsem se z jedne stranky www.i900.cz že se dá změnit výška řádku při psaní sms. Dělá se to přes Total Commadner nebo pomocí jiných aplikací pro úpravu textu. Stačí si v zařízení najít a otevřít soubor thread_sms.htm který naleznete v systémovém adresáři Windows. Tam pak stačí změnit tento řádek:

inbox:content id="COMPOSESUBJECT" width="98%" height=35

zde změňte hodnotu height, která je původně 35 na libovolné číslo, hodnota udává výšku v pixelech, hodnota např. 70 zvětší okno psaní na 4 řádky!

A dozvěděl jsem se taky, že tento soubor thread_sms.htm používá nějaký css soubor kde by mělo být i nastavené písmo. Takže jestli se v tom někdo trochu vyzná ať zkusí poradit co a jak.

postup jsem převzal z http://i900.cz/viewtopic.php?f=14&t=56 od uživatele basildon.