Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Strana 3 z 22 PrvníPrvní 1234513 ... PosledníPoslední
Zobrazené výsledky: 31 až 45 z 324

Téma: IGO 8.3 - Obecné zkušenosti a rady s navigací igo 8.3

humbuk_ce4you
    Guest

Ano, funguje, nevsiml jsem si, ze parkoviste ma vice podkategorii .
    Diky
    Odpovídat lze po přihlášení

Občasný diskutér
    Registrace
    Jan 2008

Super, vďaka, konečne to funguje. :yes:
    Mám rád tie originálne ikonky, sú nenápadné, nepotrebujem mapu hýriacu všetkými farbami.. )

Starousedlík SMob Avatar uživatele tomsoft
    Registrace
    Apr 2008

jj, každému se líbí něco jiného, to už jinak nejde a je to v pořádku. Já je tam dal jen aby tam bylo něco jiného než originál. :yes:

EDIT:
    Byl aktualizován přípěvek, kde je ke stažení "ui_igo8" s POI ikonama.
    Nyní obsahuje 1300 ikon nejrůznějších kategorií. Obrázky jsou zmenšené na 30x30px.
    Po stažení a rozbalení do složky IGO8 na SD kartě je nutné smazat ze složky SAVE tři soubory
    ROPOI.PRL, IMGR.PRL, poi_visiblities.txt
    celé IGO zůstane nastaveno jako bylo naposledy spuštěno, jen se vynuluje nastavení ikon u POI (KML). Nyní si je možno vybrat z 1300 obrázků.
    P.S.
    Asi není vhodné používat u VGA zařízení

Nováček
    Registrace
    Apr 2007

Ahoj,

doposud pouzivam ke sve spokojenosti Igo 8.0 s jednim z poslednich Skinu DiMka pro tuto verzi Igo.

nyni si rikam, ze uz DiMka skin pro verzi 8.3.x bude asi dostatecne propracovany a mohl bych tedy zkusit upgrade na vyssi veri IGo, tj 8.3.x. Kdo mi prosim odpovi nasledujici dotazy:

1) je nejaky zasadni rozdil mezi Igo 8.0. a Igo 8.3.x? Je nejaky zasadni rozdil mezi skiny DiMka pro obe verze? Dosahuje DiMka skin pro verzi 8.3.x kvalit posledich Skinu pro Igo 8.0.?

2) Jaky emulator a kde ho pripadne stahnout abych si na PC mohl vyzkouset prechod na necisto a teprve pote preinstalovaval PDA?

diky za odpovedi
    Dan

Registrace
    Apr 2008

to: danielkop
    Souhlasím s Tebou se skinem Dimka, už je to hodně dobré, ale není ještě pořád verze alespoň 1.0, takže jen testuji a jezdím i v autě s touto verzí (mám vždy ale ještě i nějaký jiný v záloze) onehdá se mi to hodilo, jel jsem někam a musel zadat souřadnice - v Dimka skinu NELZE (drobná chybyčka autora)

Rozdíl mezi 8.0 a 8.3? Jak se to vezme, určitě do budoucna je vhodná 8.3.x Velký rozdíl je a bude ještě větší v podpoře a mapových souborech. Ikdyž se teď někde objevily mapy 2008.07 pro verzi 8.0, ale to nemám ověřeno. Ve verzi 8.3 je pár věcí nových, ale není to nějaký extra markatní rozdíl.
    Ve verzi 8.3.1 nefungují na některých zařízeních podpora HW tlačítek, ikdyž dříve ano. Ve verzi 8.3.2 je to mnohem lepší.
    Samozřejmě nelze používat skiny + barevné schémata z verze 8.0 do 8.3.x, ale to už jsi asi někde četl. Jsou taky jiné mapy pro nové verze,
    které v 8.0 nejdou a naopak.
    Používám verzi 8.3.1. Verze 8.3.2 u mě nejede 100% resp. jede 100% ale bez skinů.
    Určitě si o tom něco přečti, informací je zde a na internetu celkem dost.

Emulátor?
    Existují snad nějaké testovací verze IGO do PC, ale t jsem nikdy ani nezkoušel, ani bych to moc nedělal, není to totiž stejné, jako opravdové IGO.
    Pokud chceš 90% stejné IGO jako v PDA, použij Microsoft Device Emulator, který je zdarma ke stažení. Obsahuje image Windows Mobile, který se chová
    stejně jako v PDA. Pro použití emulátoru pro IGO je nutní mít image s Windows Mobile 5, ve kterém lze nastavil velikost RAM volitelně.
    Pak IGO funguje přímo z Program Files.

Zelený
    text sem (do topicu) nepatří, takže jen tak pro info

Nováček
    Registrace
    Apr 2007

to Tomsoft: diky za odpovedi a rady. Ja Igo pouzivam hlavne jako uzivatel (tj. porebuji, aby to jakz takz spolehlive navigovalo). Samozrejme si i rad obcas pohraju se skiny, ale neumim je predelavat a jen zkousim ruzne tipy Skinu...... Asi zatim jeste zustanu u dost spolehlive verze 8.0. a pockam, az DiMka pokroci a bude to i s tvyma upravama, ktery se mi taky libi. Mapy pro 8.0. jsou zatim jeste celkem aktualni, takze se ten rozdil zvyrazni asi az v budoucnu.... kazdopadne diky za rady

Registrace
    Apr 2008

Asi to už spoustu z Vás má, ale pro ty kdo ne, tak tady je mapa Slovenska od TA
    Kód:
    http://rapidshare.com/files/171865837/mapka.zip
    Připojené obrázky Připojené obrázky Klikněte na náhled pro zobrazení v plné velikosti 
Název: 00307231_skta_cYKi.jpg 
Zobrazení: 56 
Velikost: 21.9 KB 
ID: 9570  

Nováček
    Registrace
    Feb 2007

Ahoj Tome,
    vďaka za mapu Slovenska od TA. Je síce menšia, ale už má tabule aj obmedzenia rýchlosti. Podrobnosti a detaily bude treba vyskúšať v praxi.

Možno by pre budúcnosť bolo dobré založiť samostatné vlákno pre linky na mapy !

P.S. Sú aj iné nové mapy od Teleatlasu ?

Pravidelný diskutér
    Registrace
    May 2006

Ano jsou . Najdeš je tady:
    Kód:
    http://www.volny.cz/sstopar/mio_mapy_igo8.html

Občasný diskutér Avatar uživatele jirys
    Registrace
    Jun 2007

Nemohl by nekdo strcit tu mapku nekde jinde z rapidu u nas nejde nic stahnout .. http://rapidshare.com/files/171865837/mapka.zip

Občasný diskutér
    Registrace
    Nov 2004

Mam taky maly problem s 8.3. Moja ulica zacina na pisemno s makcenom. Predosle verzie toto neriesili a ulicu som normalne nasiel. V 8.3 to ale asi uz rozlisuje a tak neviem svoju ulicu najst. Ako teda vyhladavat ulice s diakritikou? Vsetko mam v anglictine.

Registrace
    Apr 2008

to: Haldo
    Ach jo...
    Když jsi v IGO na místě kde zadáváš ulici, dole jsou 4 tlačítka (když nepočítám tu šipku zpět) a jedno z nich je pro změnu klávesnice. Tak si vyber nějakou jinou.
    CZ ani SK tam není, ale podobné znaky, které potřebuješ zadat budou v maďarské nebo v německé. Zkus různé varianty, ale pokud bude třeba toto:
    město Martin a ulici L'aukovská, tak se mi to nepodařilo, zadat tam takovou kombinaci. Lze jen kliknou a zobraut si tak všechny ulice v daném městě.
    Znakové sady jsou uloženy v DATA.ZIP, možná si bude chtít někdo pohrát a přidat nějakou další sadu klávesnice ... zatím nic moc.

Nováček
    Registrace
    Jan 2005

Prešiel som z 8.0 na 8.3.2.64873 (diMka v 1.0.9, Pistachia_D) a neviem prečo, ale stále mi iGo zamrzne zhruba po 10-15 minútach prevádzky. Vypol som animácie aj obrázok autíčka a nechal som len navigačnú šípku, ale nepomohlo ani to. Stretol sa s tym niekto?

Obyvatel SMob Avatar uživatele toja
    Registrace
    Jun 2007

Mal by si ešte zmeniť data.zip na upravený, ktorý nájdeš napr. TU.
    Daj vedieť ako si dopadol.

Občasný diskutér
    Registrace
    Nov 2004

tomsoft - dik, ale to som uz skusal a vhodny kombinaciu som nenasiel. Vylistovanie vsetkych ulic mi nepomoze, lebo zobrazi iba 75stranok a to sa nedostanem ani do 1/2.

Takto vlastne pri hladani uplne neznameho ciela neviem ci mam zle udaje alebo to mapa neobsahuje . To sa mi vobec nepac, hlavne ked diakritiku vobec nepouzivami. V hlavnej navi si radsej necham 8.0 az do vyriesenia.

Strana 3 z 22 PrvníPrvní 1234513 ... PosledníPoslední

Podobná témata

1. Dell X51V - obecné zkušenosti, rady...
    Od iron side v sekci Dell
    Reakcí: 401
    Poslední příspěvek: 22-04-2011, 21:38
  2. SmartMaps 3.4 - obecné zkušenosti, rady a tipy
    Od Petr_J v sekci SmartMaps (Navigator)
    Reakcí: 18
    Poslední příspěvek: 31-01-2011, 13:40
  3. Reakcí: 9
    Poslední příspěvek: 10-12-2008, 13:14
  4. Dynavix 7 verze 2.3 - obecné zkušenosti, rady...
    Od Mudrunka v sekci Dynavix Mobile
    Reakcí: 132
    Poslední příspěvek: 06-12-2008, 19:50
  5. Koupe MDA Compact - obecne rady
    Od S474N v sekci Zbývající PPC
    Reakcí: 22
    Poslední příspěvek: 17-06-2005, 12:54