Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

HTC Touch Pro (Vario IV) - Remote SIM Access a Skoda Bluetooth III rSAP

libor_m (1026)|8.11.2008 13:44
Zkousel jsem Raphaela s BT rSAP ve skodovce (UHV). S Remote SIM Access jsem doted nemel zadnou zkusenost. K propojeni doslo bez problemu, UHV nasel Raphaela, zadal jsem 16-ti mistny PIN, na UHV PIN SIMky a jmeno profilu a byto to. Na Raphaelovi jsem ztratil signal a mel jsem ho na dotekovem displeji radia Bolero. Raphael se me zeptal, zda chci UHV zpristupnit kontakty, ktere si chce natahnout do sebe. Dal jsem ano a cekal. Vytaceni cisla jde bez problemu, posledni hovory si to natahlo (vc. hacku a carek!), ale kontakty si to nenatahlo.

Dalsi problem je s tim, ze kdyz je SIM z Raphaela pripojena k UHV, tak ma Raphaelovi nemam GSM signal. Predpokldam, ze je to v poradku, protoze SIMku vyuziva UHV. Ale po vypnuti zapalovani a vytazeni klicku z auta (a tim odpojeni UHV od SIMky) jiz nedojde k naskoceni signalu. Kdyz dam vypnout Phone v Connections na Raphaelovi a zase ho zapnu, muzuz zadat PIN, ale k naskoceni signalu stejne nedojde..

Ma nekdo reseni pro 2 vyse uvedene problemy?
cabadaj (51)|11.11.2008 12:11
To by mne taky zajímalo . Chystám se kupovat Škodovku a funkční telefonování je pro mne nezbytnost .
korepelka (1)|10.3.2009 23:56
Pokud ma nekdo tento problem, melo by to vyresit zruseni zaheslovani SIM karty PINem.